View Single Post
Old 8.4.2013   #79
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Uchazejici cas stacil na ocekavany misto - spokojenost. Mel jsem jeste rozjeto lepsi kolo, ale kuli provozu jsem ho musel odpiskat. Tak jako tak bych si pozici asi nezlepsil.

S: Ve vracakach se prede me protah Flame, ale pozici jsem si vzal zpet a v klidu dojel do cile.

L: Zase jsem v chumlu vic ztracel nez ziskaval a to tak, ze nejspis az moc opatrnou jizdou. Trochu me stvalo par tukancu, ktery jsem schytal pod zlutyma vlajkama. Rychla technicka pasaz druhyho sektoru - zluta - vidim, ze se to vpredu mele, tak uberu, a sup mam nekoho obtisklyho na zadku. Ale bylo tam tesno, tak asi nebyl cas reagovat.
Jel jsem teda agresivneji a hned z toho byl problem. Moc a moc se omlouvam Pablovi. Jeden z tech dvou stouchancu v posledni zatacce byl ode me V kopci hned za zatackou jsem to uplne vypustil a aspon pockal az projedes.
Zacla stihaci jizda z asi 26. pozice po vetsi ztrate. Pole se mezi tim ale rozumne potrhalo, tak uz se dalo predjizdet normalne a pozice jsem vybojovaval rychle. Zasek prisel zase s Kidem Jeste se nam do toho paradne michal PabusH, tak bylo o nervy-drasajici souboje postarano. No dostal jsem se nakonec pred ne a ujel. Vpredu dlouha mezera, ale rychle jsem ji zkracoval. Nekolik mist jsem jeste urval a pak znova dira. Ted uz mi bylo jasny, ze to do cile nestihnu stahnout. Nechtel jsem to ale dojet odevzdane, tak jsem tlacil, co to slo. Precijen tu k chybe neni daleko a jeste bych neco urvat moch. Nevyslo to, ale parkrat jsem si vyrazne posunul PB a az se divil, co na sikovne sjetych pneu dokazu zajet. Uz aby sem nekdo dal statistiky, abych videl teoreticky PB.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote