View Single Post
Old 21.7.2008   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Hr?za a d?s. N?co jsem natrénoval, ale nakonec rozhodly jiný okolnosti.

Kvali: 9.

R1: Trochu jsem se po startu propadl, ale b?hem t?í kol jsem se dostal na 7. místo, kde jsem taky skon?il. Ve t?etím kole jsem m?l kontakt se Zabim, kterej m? cht?l dát do T1 po vnit?ku, p?i?emž si trochu zkrátil ovál. Takže jsem ztratil kontakt s ?elem, ale pozici jsem udržel.

R2: Tady jsem si vybojoval po startu 2. místo, který jsem držel až do posledního kola. Nejd?ív jsem neúsp?šn? zkoušel odrazit Itara, hned na to m? dal Wms a na konci kola i Ghost. 5.

R3: Start ze 17., vyhnul jsem se n?kolika strkanicím (omluva Devdemovi za T1, šel jsem moc zbrkle na plyn), první kolo jsem dokon?il 11. Pak jsem se propracoval až na 5. flek. Pak ale za?aly problémy. V 7. kole jsem škrtnul trávu PZ kolem, hodiny, ztráta. Pak souboj s Cantwo a Itarem. Dohnali jsme Diabla, v 11. kole jsem ho pak zkusil p?ed oválem p?edjet, ale srazili jsme se. H?? jsem to odnesl já. Rozhodl jsem se hned zajet do boxu. A tam se stalo n?co, co... se mi snad ješt? nestalo. Cht?l jsem zastavit až na poslednm fleku, jenomže jsem ho p?ejel. Pak jsem se tam to?il, couval a parkoval tak dlouho, až jsem utavil spojku. Kv?li tomu jsem pak musel na dv? kola zvolnit, než zchládne. Prost? ostuda roku a ?irej amatérizmus. Pak jsem ale za?al stíhat ostatní. Megina a Cantwo jsem si dal b?hem t?ech zatá?ek v 18. kole, p?ede mnou byl na dost?el už jenom Max. Set v ten moment za?al šlapat tak, jak jsem ?ekal, takže jsem na to šlápnul. Stahoval jsem ho rychle, ale asi by to nesta?ilo, jenomže v p?edposledním kole ud?lal hodiny, takže nakonec 8.

Škoda t?ch minel, mohli jsme mít po dnešku v?tší náskok, ale i tak spokojenost.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote