View Single Post
Old 8.2.2010   #27
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: Celkem slaby traffic, takze super. Nemel jsem zrovna zazracny set, takze se zajetym casem spokojenost. Dvakrat jsem zajel stejny cas jako Masterful, resp. on zajel stejny jako ja. Ve vysledcich jsem byl myslim treti, softik me ale lupnul na ctvrte misto, ale ted ruku do ohne nedam za to, ze masterful v poslednich minutach neposlal jeste o neco rychlejsi cas. Tim, ze jel Klucina (=), tak 4. misto.

R1: V T2 me trochu prekvapilo auto otocene na boku v protismeru, ktere jsem pres sloupek nevidel. To me stalo kontakt s Masterfulem a nepodarilo se mi ho uz doklapnout. Pak byl zase klid, az koukam, ze Sonyk se zacina hodne priblizovat, tak jsem na to trochu slapnul, dal par rychlych kol a zase mu poodskocil. Dojel jsem kolare Gothara a Pumu u prvniho splitu. Jak to tak byva, kdyz se potkaji dve velke kockovite selmy, doslo na skripani zubu a vytahovani drapku Ja myslel, ze se Puma stahuje a necha projit silnejsiho tygra, ale Puma misto toho zakerne ze strany napadnul protivnika a povalil ho na bok. Az z replaye jsem poznal, ze Puma mel zranenou tlapku, takze me umyslne nepoustel. Nez jsem se stihnul hodit do spec, tak tam vlitnul Sonyk a to ubrzdit proste nemohl... Otocil me sice zase na vsechny ctyri, ani jsem nemel nic moc poskozene, ale byl jsem v protismeru a vim, co vydrzi (nebo spis nevydrzi) spojka u ufr a take abych se tam nemotal tem vlcakum za mnou, tak jsem sel do spec.

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
.... další 3. zatá?ky a vidím v zrcátku kohosi od WT s UFR a samosebou škrtl o m? a bouda a já spoec protože jsem byl bez šance......
Ja teda o tebe rozhodne neskrtnul, ty jsi tam vymetl pavuciny ve svodidlech v te leve dvojzatacce a kdyz jsi se vracel do stopy, tak jsi mi ji dal pekne z boku na dvere. Bez sance jsi byl uz pred tim, protoze jsi mel vylomene kolo, takze se neni moc cemu divit, ze ti to doleva nezatacelo a ze se ti pekla PP na vnejsi strane.

R2: Start opet za Masterfulem, tentokrat na druhem konci startovniho rostu. Start byl v klidu, celkem rychle jsem se dostaval dopredu a zajimave to zacalo byt, kdyz jsem doklapnul na Sonyka. Zkousel jsem to nekolikrat v najezdu do posledni zatacky, ale na vyjezdu mi to pak vzdy oplatil. Nakonec jsem se pred nim ale na cilovce udrzel, resp. on ubral, abychom v T1 nejeli vedle sebe a zkusil to na me na brzdy. Jelikoz nebyl bezprostredne vedle me, tak jsem to privrel a trochu mu pak poodjel. Dalsi na rade byl Pedro, ktery sice byl o neco pomalejsi, ale vedel jsem, ze me jen tak projit nenecha. V T4 (druha prava zatacka pred prvnim splitem) jsem byl rychlejsi, Pedro to vedel a tak mi tam nenechaval prostor, abych mohl jit pod nej na brzdy do leve dvojzatacky. Kdyz to ale udelal podruhe, tak jsem vedel, ze bude trochu sirsi a tak jsem se pod nim s tim svym prditkem prosmyknul. Zajel jsem par rychlych kol, abych se od nich odpoutal a mel vcelku klid. Peppo prede mnou jel o 8+ s a zbyvalo jen 8-9 kol, tak ze nemelo moc smysl se nekam hnat. Fast Jarda ale poskodil auto a zacal hodne ztracet a tak jsem zase porychlil a jeste jsem ho v predposlednim kole predjel.

Nakonec tedy po trech boudach v rade... 4. misto.
TeeDee is offline   Reply With Quote