View Single Post
Old 22.7.2008   #15
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: Prvych 10 min som sa predieral polom, mal som rozbehnute 2 dobre kola, ale stale sa nasiel niekto, kto sa rozhodol pustat jazdcov pred seba v tom najnevhodnejsom mieste, takze z toho nakoniec nic extra nebolo...Nakoniec sa mi podarilo jedno kolo, ked som na trati nikoho nestretol...1. miesto

S1: Pokazil som to v t1, trochu som prebrzdil a v snahe nezostrelit ghosta na vonkajsej strane som trochu stratil, co znamenalo, ze ghost sa dostal predomna. Skusal som par utokov, ale nic z toho nebolo, akurat nas zacal dobiehat felix a vedel som, ze to uz bude trochu tuhsi boj...Do t1 asi v 3. kole sme isli bok po boku a asi som tam nechal trochu malo miesta, za co sa felixovi ospravedlnujem, a odtukli sme sa navzajom do opacnych stran aj ked pre mna to dopadlo podstatne lepsie ako prenho...1-2 kola som stahoval Itara, ktoreho sa mi asi na druhy krat podarilo predbehnut, ale na Ghosta som stracal nieco pod 3s a do ciela bolo 3.5 kola, ale za pokus nic nedam, tak som zacal tlacit, ghostovi to asi velmi neslo, tak sa mi ho nakoniec v poslednom kole podarilo dobehnut a na ovale som mal trochu stastie na draft...V ciely 1. o 0.04s

S2: O nic velmi som sa nechcel z polky pola snazit, kedze fbm ma taku moznost na obzeranie sa do stran aku ma, nechcel som riskovat nejaku srazku, takze som sa o nieco dlhsie zdrziaval s pomalejsimi jazdcami ako zvycajne...Neskor som narazil na agarasha a myslel som si, ze tu si budem moct dovolit aj tesnejsi suboj, ale obaja sme si chceli udrzat vyhodny vyjazd a doslo ku kontaktu -> prepad na koniec pola, potom este hodiny, podarilo sa mi par miest ziskat. V ciely 15.

Long: Start asi zo 6-7. miesta, ale v t1 sa to nejak pomlelo, zle som radil a prepadol som sa asi na 10 miesto...horsie bolo, ze jazdci, ktori startovali od konca uz boli par miest za mnou...Dotiahol som sa na agarasha, ale po s2 som sa o nic rychlo nepokusal, aj ked sa mi ho opdarilo predbehnut v 3. sektore, ale bolo to pod zltymi vlajkami, tak som ho pustal naspat...Dobehol nas felix, ja som zacal stracat, dostal sa predomna celkom lahko...Par kol pred pitom som bol na 3. mieste, strata na felixa pod 4s, na duukua 9s...Potom ale felix urobil chybu, dotiahol som sa nanho a do pitu sme isli naraz tesne pri sebe. Nevsimol som si, ze dostal trest a o to vacsie prekvapenie bolo pre mna, ze o kolo neskor mieril do pitu znova...To uz som bol kludnejsi, zacal som stahovat asi 3s na duukua, asi 3 kola pred koncom sa mi ho podarilo predbehnut...V ciely 1. miesto
__________________

Last edited by Harad; 22.7.2008 at 12:57.
Harad is offline   Reply With Quote