View Single Post
Old 21.8.2011   #763
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

No, tak trénink by takový že v podstat? nebyl. V?era jsem s tím prásknul po dvou kolech s tím, že se na to 2h p?ed startem podívám. Ujel jsem další 2 kola, které nazna?ili, že do setu jsem se tentokrát trefil, ale fas?ák zase tak obdivuhodný nebyl. Ale na slušném nastavení to jede samo, o ?emž jsem se nakonec p?esv?d?il.

Q: Blb? jsem si spo?ítal ?as p?ed Q a 3 minuty p?ed jejím startem jsem za?al ve?e?et. Vyjel jsem 5 minut p?ed koncem, dal 2 kola a bylo z toho nejspíš 12. místo?.... Dalo se, ?as na množství odjetých kol špatný nebyl.

Sprint: P?efr?el jsem pár aut a dostal se za kontroerzní dvojci Hanz a Tom. Byl jsem rychlejší a celkem jsem je sjížd?l a vzhledem k tomu, že na tyto 2 jsem m?l zatím v pr?b?hu cupu "nejv?tší št?stí", tak jsem si pomalu vybíral ka?er, ve kterém skon?ím . Nakonec to bylo zbyte?né, protože si to hoší nejd?ív vy?ešili mezi sebou a poté celou druhou polovinu závodu jsem bojoval s Hanzem bez jediného kontaktu! Nev??il jsem tomu, ale souboj to byl parádní. Nakonec jsem jeho nátlaku podlehl a dokon?il na 8. míst? (?). Super vzhledem k okolnostem.

Long: M?l jsem na startu p?ed sebou 2 FXO, které jsem v záp?tí p?efr?el a poté v T1 jsem vzal další auta. Byl jsem namlsaný a tak jsem šel velmi optimisticky do Rocketa, ale to už nevyšlo. Po závod? jsme si to (doufám ) vy?íkali a vše je OK. ?ekal jsem na n?j a za?al se probíjet dop?edu, ale ouha. V poslední šikan? hromadná nehoda a já trouba nezabrzdil a to m? možná stálo pohodlné pokra?ování v závod?. M?l jsem co d?lat, abych nezajel do pitu (), ale dob?e to dopadlo až na pravou stranu, kde jsem to m?l trochu zvohejbané, ale dalo se s tím jet. O kolo pozd?ji to samé s jinými ú?astníky, ale tenktokrát vše dob?e dopadlo a za?ala stíhací jízda. Op?t parádání souboj s Hanzem (Tedy trochu tvrd?í než ve sprintu, ale op?t to pro nás dopadlo dob?e a snad jsme si to užívali. Asi v 8. kole jsem ud?lal po?ádnou chybu. Po "novém" výjezdu z ?ásti cadetu na national jsem vid?l Hanze zasebou, tak jsem se zadíval na teploty pneu, ale n?jak jsem ho zk?ížil a oba jsme tak hodn? ztratili. Cht?l jsem po?kat, ale vid?l jsem naštorc Toma a vše mi bylo jasné, tak jsem jel dál. Snažil jsem se marn? dojet Masterfula s Mufistem, kte?í byly asi 20s p?edemnou, stáhl jsem je asi na 12s, ale konec jsem už vypustil, i když v zrtcádkách m? po?ád strašil skv?le jedoucí Petersbond (Na to jak tvrdíš, že s XRT neumíš, tak to byl životní výkon . Celkem divoký závod s krásným výsledkem, spokojenost p?evládá .

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
M?jte se tu p?kn? - kon?ím s LFS.
Docela nep?kné to ?íst zrovna po závod?, ve kterém jsem si závod s tebou užil po t?ch všech špatných zkušenostech. Možná že v dob? p?edešlé jsi mi ob?as dal za závodem ho?kou te?ku, dnes to byla jeho nápl?.

V?bec asi LFS b?ch rozdával n?jakou dobrotu jezdc?m, nad kterými jsem už lámal h?l. Už v?era p?i LFSCART m? pár jezdc? od jednoho nejmenpvaného týmu p?ekvapilo svou ohleduplností .

(Uh, takovej proslov jsem nem?l ani nepamatuju )

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Jak tam skoro oto?il Jardu a pak misto aby ubral tak jel dop?edu, hladový po úsp?chu, málem jsem spadl ze židle.
Holt s tím do závodu s XRT musíš jít, že dostaneš ž?uchanec do zadního jkole?ka, ale ustál jsem to, takže tenktokrát m? to ani nijak nespomalilo. Dostat druhou ránu jak na Kyoto Londsstralštejfe bo jak se to jmenovalo... To by bylo horší a už bych p?nil


Statistiky
Q
Sprint
Long


Replay
Q
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 21.8.2011 at 23:45.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote