View Single Post
Old 25.6.2007   #7
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

No slušná komedie... jako já nevím, ale nevidím nic ?ím by to admin nezvládl...
Že n?kte?í d?láte bordel Váš problém, že n?kte?í místo LAG start? d?láte CRASH starty, op?t Váš problém... pokud jste náhodou doplatily na blbosti jiných (takových pár bylo ve druhém longu) tak podejte protest... to že to vy?ešil admin jak to vy?ešil je podle mne vcelku správné, pá? jinak by jsme ješt? te? asi stav?li rošt. To nemluvím o tom jak mnozí jako hlavn? Bolf kecali p?i ?azení (Bolf mimochodem zap?í?inil hlasování na ban jednoho hrá?e, který má sice asi dlouhé vedení, ale každý jsme n?jak za?ínaly) no nevím... jaké si to ud?láte p?edevším Vy sami takové to budete mít!!! Já stojím za ADMINEM a jeho kroky

Jinak kvalda... m?l jsem natrénováno 5kol na publicu a jedno m??ené... takže jsem tra? moc neum?l... umýsln? jsem zajel nejhorší ?as v d?jinách a byl poslední na 20fleku

Sprint: Díky banu jednoho hrá?e jsem startoval 19... postupn? jsem se díky chybám ostatních propracoval na 8mý flek

LONG1: Op?t jsem si po?kal a pak je objel a tím se postupn? dostal na 7mé míst

LONG2: poda?ilo se mi všem vyhnout a n?které ryhclejší jízdou p?edjet... výsledek byl že na konci prvního kola jsem byl na 3tí míst?... jaké bylo mé p?ekvapení, když vidím, že se všeci hromadn? odpojují (jen ti zamnou) a vidím, že i když to pokazím, tak horší jak 8mý nebudu... nakonec 4tý..

Z mé strany to byla spíše zábava než závody a když byl n?kdo rychlejší tak jsem je bez problém? poušt?l a snažil se nechybovat což mi šlo...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote