View Single Post
Old 29.1.2013   #63
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nevynucený pitstop, "jenom tak", tady ur?it? nebude a tím myslím i vým?nu gum. Tohle auto vydrží na jednu nádrž p?es hodinu a ?tvrt, na jedn?ch gumách ješt? déle. Podle m? nemá smysl posílat lidi do pitu, aby si tam odplivnuli a jeli dál.

Bodování jsem se nakonec rozhodl rozseknout tím zp?sobem, jaký navrhnul Jarda, tzn. "vyp?j?ím" si bodování z LFSCART, upravím tak, aby sed?l na 32 pozic a aplikuju ho na dlouhý závod + body za polepos a spolu s nejdelším vedením bude i bonus za nej kolo. Nejd?ležit?jší pro tento systém pro m? byl argument, že p?ední pozice by m?ly být bodov? lépe ohodnoceny.
Ve sprintu bude bodovat jednoduše prvních 15 - 15,14,13....1, protože bodovat sprint stejn? jako long mi p?ijde jako nesmysl. Nebudou se ud?lovat žádné bonusy. Bonus za kvali z?stává.

Tímto bych uzav?el dotazovací ?ást. http://assets0.ordienetworks.com/ima...ith_it_dog.gif
More news very brzy.
*** 14.4.2013 – Blackwood Rallycross


Jinak bodování/rošt atd. souhlasím, dobrý kompromis.

Quote:
Originally Posted by JÁRA=) | cze View Post
?aute
jsem tady docela nový a tento nápad ohledn? ligy se mi líbí . Takže jestli berete i "zelená?e" a není povinný volant tak bych si tu licenci aji koupil a jel bych s vámi . Za tu zábavu a zkušenosti to stojí, i když jak koukám by se toho zú?astnili samí profíci
Já jezdím také na myši takže se to ur?it? dá.
I když nevím jak se ti bude ko?írovat LX4, je to lehké auto s váhou spíše vzadu a tím pádem trošku jedovaté. Za zkoušku ligy ale nic nedáš protože licence se ti bude hodit tak jako tak
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote