View Single Post
Old 18.11.2013   #409
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

F8 screenshoty sú v user profile, napríklad u m?a c:\Users\Substance\Documents\Assetto Corsa\screens\ (v Steame som všetko ?o sa dá vypol) - to k téme v Challenge fóre. Steam síce v autoruns loaduje svoj servis, ale zdá sa že po reštarte nebeží (ke? je automatický štart off), a po ukon?ení Steamu tiež neostane beža? žiaden proces.

Takže mám za sebou inštaláciu a asi hodinu hrania, paráda! Vista x64, 8 GB RAM, "starý" dobrý AMD Phenom X4, a nová Asus GTX760, na 1980x1080x60 TV úplne plynulé, input lag nepozorujem, grafika sa zahriala pod?a HW Monitor max na 73 C, procesor tiež nie ve?a. Ako odporú?ajú tak v nVidia profile antialiasing at?. položky nastavené na "nech ur?í aplikácia". Jazdím s PRO okrem automatického clutch (nedá sa mi da? ani na tla?ítko, možno s Logitech profilerom? ale netreba zatia?). Neviem ?i nastavi? lepšie force feedback, zdá sa že nastavenie z LFS, ?iže 100 percent a tie dva ?alšie parametre na nule (damping a ?osi) je dobré. Pekne cíti? ke? formu?a za?ína by? nedotá?avá a vôbec. A pá?ia sa mi farby ráno a ve?er. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote