View Single Post
Old 4.5.2014   #725
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tak a mame tu prvotnu verziu Nordschleife, zatial nefunguje priesvitnost stromov, takze to trochu dost kazi dojem, ale inak je trat ok: http://www.assettocorsa.net/forum/in...-7-alpha.9159/
Je to pomerne hrbolate (tak ako vsetky cerstve konverzie), ale po doladeni to bude super. Stromy by sa mali vyriesit rychlo a potom uvidime. Je to vsak celkom zahul na HW, na beznych okruhoch mam stabilne 60 fps, tu mi to padalo ku 40, vacsinou sa to drzalo okolo 50.
PS: vyslo aj Brno, ale to je momentalne iba asfalt bez okolia, takze to sem radsej ani nelinkujem
som si to presiel na klavesnici na M3 E30 a celkom v pohode...cakal som horsie...samotna cesta ma dost dobry povrch... len sa obcas treba vyhybat stromom ktore zasahuju do cesty

Bude to prijatelna nahrada do septembra, ci kedy ma vyjst oficialna laser-scanned. Tato ma dost nepresnosti, co clovek vidi len tak od oka no aspon zakruty sa priblizne daju naucit. Len skoda ze sa neda merat cas.

Inak treba skocit do boxov lebo pri normalnom starte clovek len pada a pada do neznama
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote