View Single Post
Old 7.4.2013   #50
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tuhle tra? mám rád,ale s jiným vozem,m? tu prost? chyb?l p?ítlak a nedokázal jsem se s tím po?ádn? poprat,hlavn? v poslední šikan?.
Q: nic moc,20. místo
S: docela to šlo,dostal jsem se i o n?co výš,ale jedna chyba v 6 kole,propad na 21 flek,tak jsem si ?ekl že do longu alespo? ze p?edu,ale n?jak jsem zapom?l na spálený gumy z hodin a v 7 kole v poslední šikan? mi to ulítlo a propad na 27. místo.
L: op?t jsem poposko?il dop?edu,pak chyba a propad,ješt? jsem pár jezdc? p?edjel a dojezd na 18. míst?.
Ghost: souhlasím,tolik ?ukanc? až neskute?ný,odklony v haj....,n?který jezdce nechápu pro? se tak tla?í v prvním kole.

Op?t prosím první 3 z obou závod? a ty co m?li logo Mary Kay,a? dají v?d?t na m?j mail pro poslání kupon?.První 3 a? mi pošlou na jakém po?adí dojeli,nemám záznam.Díky
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote