View Single Post
Old 28.9.2009   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Race 1: V uvode som postracal postupne miesta a ocitok som sa na 7. mieste. Za to vdacim hlavne smole pri pokusoch o predbehnutie superov, ked som po neuspesnom pokuse stratil naopak poziciu ja. Jazdil som vo vlaciku za Koverom a postupne zviedol vela sobojov. Uz som myslel, ze to lepsie ani nebude, ale nakoniec som sa dokazal jednak zrychlit a hlavne jazdit konzistentne a vybojovat 3. miesto.

Race 2: Uz 1. pretek bol rusny a to som nevedel co ma caka v 2. (len tusil ) Opat som obsolvoval velmi vela subojov s Koppom, Ghostom, Vovesnym, Hajekom, Skramlikom. Skoda kontaktu s Skramlikom v rychej sikane po zadnej rovinke. Pozeral som replay, ale memyslim si ze som niesol za to vinu. Mozes si pozriet rovnaky suboj na rovnakom mieste s Ghostom o par kol neskorsie. Tam sme sa vliezli obaja.
Dlho som sa natahoval s Vovesnym, ale nakoniec 2x po sebe chyboval v T1 a vdaka tomu som sa dostal definitivne na 4. miesto. To som ale netusil ze Hajek asi spravil chybu a ja budem mat sancu sa v poslednych par kolach dostat pred neho. Nas niekolko kolovy suboj bol tvrdy, ale v ramci pravidiel. Nakoniec sa mi podarilo pred Hajeka dostat ku koncu posledneho kola a 3. miesto som uz nepustil z ruk.

Z mojho jazdeckeho pohladu to boli super preteky plne subojov - ako 1. tak i 2. pretek. U mna modra skoro bez problemov.

Z admin pohladu som si ztial vsimol par veci:


Brieska - preco si mal este k restriktoru 60kg balast? (asi si o tom ani nevedel... ale zakazane to nie je, Ghost by mohol nieco take pouzivat tiez )

Skiny - na niekolkych aut som nevidel povinne prvky...

Kokavec - co som cital a co som stihol letmo kuknut, tak ty si kapitola sama o sebe (sory za silne slova ale je to tak)... nevyzeralo to, ze si prisiel na preteky pripraveny a bol si nebezpecny pre ostatnych ludi, uvidime co s tym...

ostatne - zaznamy, stats atd... priebezne (nieco uz dnes)


Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Mimochodom preco v pravidlach nic neni o modrej vlajke ? to doslo len mailom ,ze? ten ajtak nikto necita
Ale je to v propoziciach... doplnene updatom pred pretekmi (v piatok) + na fore + v mailoch...
Quote:
Originally Posted by vsn View Post
jeste jeden dotaz ... start za SC ... asi jsem byl jedinej kdo si pred green flag nechal roztocit turbo takze se to asi nemuze co?
nie je to nikde zakazane
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote