View Single Post
Old 27.9.2009   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

R1: Vícemén? start - cíl. Jediné co by stálo za zmínku, bylo p?edjížd?ní o kolo, které mi ob?as zatracen? zava?ilo a p?ipravilo m? o hroznou f?ru ?asu. Ale Pútnik za mnou to m?l asi ješt? horší, takže nakonec jsem vyhrál asi o 17 vte?in, i když jsem špatn? odhadnul palivo a jedno kolo na konci musel projet na p?l plynu. Docela m? zarazila p?ítomnost n?koho z chvostu GT1 (?ervené auto, nevzpomenu si na jméno), který se o?ividn? u?il jezdit... No zava?il mi dost, n?kolikrát mi nazna?il že pouští, ale v zatá?ce mi tam vlítnul. Kdybych s n??im takovym nepo?ítal (zkušenosti z moe se sakra hodí), bylo by to total. No v podstat? bych ?ekl, že za?ínat s lfs v ligových závodech nebude úpln? nejlepší ?ešení.

R2: Mnohem zábavn?jší, muselo se kone?n? normáln? p?edjížd?t. Ze za?átku se mi hned poda?ilo set?ást Pútnika, kterého jsme o?ekával jako hlavního konkurenta. Pak jsem se chytil skupinky Megin - Masterful - Ondrejko. Bylo to super, ale bohužel jak jsem se do toho za?al míchat, jeden po druhém za?li odpadat. Ale byly to moc p?kné fér souboje bez jediného doteku, t?ch pár kol v téhle skupin? rozhodn? stálo za to. Dál už to pak bylo stíhání Vaška vp?edu. Toho jsem n?kdy za p?lkou p?edjel, ale auta o kolo zpátky m? klidu nedop?ála, takže skoro pokaždé když jsem si vyjel náskok, bleskov? jsem ho ztratil. Ale nakoenc v cíli v pohod? 1., takže ok.

Záv?rem bych jen reagoval na názor n?koho po závod?, že to byla hr?za a že se t?ídy musí rozd?lit. No jako n?co hr?za byla, ale pro v?tšinu lidí to byl první závod tohodle druhu. Ale podle m? to te? bude už jen lepší, každý nabral n?jaké ty zkušenosti a rozhodn? bych to nerozd?loval. To? vše.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote