View Single Post
Old 12.1.2009   #132
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Reaguji na posledni prispevky obecne: s Gepaskem jsem jeste tesne pred zavodem mluvil pres GPRS, ktere behem tech nekolika malo vet taky spadlo; jedna se o to, ze mu den predem odeslo WiFi APcko a nikdo od providera nebyl schopnej to pres den dat dohromady (kdybych se takto choval k zakaznikovi ja,uz nemam ani na chleba,to jen tak na okraj).. to byl duvod,proc se Gepasek nedostavil a bez nej jsme to s Extremem nechteli startovat; za prve cele si to organizoval on,takze jako jediny je plne kompetentni to zahajit a predevsim ridit,ja o tom vedel uplny kulovy,byl jsem prihlaseny jako prosty jezdec;dalsi a hlavni problem byl v ucasti, ktera na foru byla hojna, na hernich serverech uz ne; mne osobne to s*re docela dost, protoze Gepas se strachoval, ze jeden server bude malo, shanel dva,skoro kvuli tomu nespal a nakonec se nas sleze 10 vcetne dvou adminu. Replaye mam ulozene, tak vim kdo byl a kdo ne. Osobne byt adminem, uz bych bez radne omluvy nikoho do zavodu nepustil,ale to je na Gepasovi.Tato udalost jen svedci o pristupu nekterych z vas. Howgh,dopsal jsem.

NOVAS: samozrejme se jedna o seriozne pojate zavody s presne danymi pravidly
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote