View Single Post
Old 10.12.2008   #8
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Po fiasku na Blackwoodu jsem se rozhodl nenechat nic náhod?. P?ipravoval jsem se celý týden.

Q: První pokus jsem zajel ze všech nejlépe. Bohužel musím apelovat na rychlejší jezdce, kte?í ud?lali tak?ka všichni chybu v Eau Rouge a p?esto jeli jak v posledním kole závodu a dokonce se mnou bojovali o pozice, p?estože jim absolutn? o nic nešlo. Touto bezohledností jsem ztratil dob?e tak 0,4 sec. Druhý pokus jsem zajížd?l až po vypršení kvalifikace a povedlo se mi získat 5. místo na roštu.

S1: P?kné souboje, ale bohužel jsem n?kolikrat chyboval - 7.místo

S2: Perfektní start. První kolo jsem vedl, ale pak jsem chyboval na studených pneu. P?i nájezdu do technické ?ásti jsem se p?ed zatá?kou ?ítil na p?edemnou jedoucího Polyho a už bylo jasné, že to nedobrzdím. Musel jsem povolit a zkusit št?stí v únikové zón?. Ztrátu jsem už zp?t nevybojoval - 4. místo

R: Start z 16.místa. Po prvním kole jsem vybojoval neuv??itelných dv? pozice, abych následn? p?i nájezdu na cílovku trefil na chladi? zb?sile roztan?enou pneumatiku, která m? poslala do hodin a tím odsunula na úplný konec pole. Cestou jsem tla?il jako býk a povedlo se mi i p?es n?kolik výlet? mimo tra? vybojovat kone?nou 10. p?í?ku
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 10.12.2008 at 10:05.
Agarash is offline   Reply With Quote