View Single Post
Old 4.12.2008   #1045
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Co se S120 týká, tak ty už v?bec nemusím, protože s nima nemám dobrou zkušenost. LINK Tady byl sice na vin? i ?idi? blbec, ale stejn? to nic nem?ní na tom, že tyhle auta na silnice nepat?í.
Hochu, všechno bylo ?e?eno v první v?t? > ?idi? z?ejm? nep?izp?sobil rychlost jízdy svým schopnostem a povrchu silnice. < To vysv?tluje naprosto všechno. Ne?íkám, škodovka nebylo nejleh?í auto na ?ízení- na limitu se snadno z lehký nedotá?ivosti za?ala p?etá?et t?eba jen ubráním plynu, a pak to byl sekec mazec udržet na silnici, ale já na ni budu navždy vzpomínat jen a jen v dobrým, s žádným jiným autem co jsem ?ídil jsem nem?l papulu od ucha k uchu. Ano, škodovka 120 m?la svoje chyby, žrala i trávu v pangejtu, relativn? nejela, ale to bylo daný dobou, kdy vznikla- up?ímn?, m? bylo 5 let, a to jsme m?li jeden z posledních kousk?...... Spousta jiných zde p?ítomných ješt? nebyla na sv?t?.... Nenadávejte na n?, jsou to kouzelný auta, jen tomu musíte p?ijít na chu? Hlavn? m? te? za to nebijte, je to ?ist? m?j názor, 120 bude navždy mojí bohužel opušt?nou láskou......
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote