View Single Post
Old 28.10.2008   #1
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default Nápad pro LFS komunitu !!!!

Cht?l bych tímto vláknem oslovit celou ?eskou a potažmo i slovenskou LFS komunitu. P?icházím s nápadem,který se tady již možná objevil, ale možná také ne (osobn? jsem na n?j nikde nenarazil). O?ekávám kontroverzní
reakce, nicmén? to tady "rozbalím", jak se ?íká, líná huba, holé nešt?stí. Podstatou mého nápadu je po?ídit sivlastní fyzický server (nebo i více), který by sloužil celé LFS komunit?, z vlastních finan?ních zdroj? formou daru ?i p?ísp?vku nás všech. P?íklad mluví za mnoho ?ádk? tlachání: 200 lidí, kte?í by byli schopni a ochotni pustit 500 ka?ek, ud?lá celkem 100.000 korun, za které po?ídíme 2 výkonné servery a ješt? z?stane na financování serverhostingu alespo? na jeden rok. Další financování by se provád?lo formou sponzorských dar? (klidn? budu jedním z nich) a dalších p?ísp?vk?.
Ur?it? se mezi vámi najdou schopní webmaste?i, grafici, video-make?i, programáto?i (jak webové, tak INSIM aplikace) o n?kterých z vás vím, že jste velice schopní ve svém oboru, nebudu zatím jmenovat, kte?í by byli v rámci svých znalostí ochotni p?iložit ruku k dílu a podílet se na vytvá?ení n??eho nového.
Jedná se mi o jistou centralizaci, prezentaci všech CZ a SK jezdc? a tým? na jednom míst?, po?ádání pohár? a lig. Fantazii se meze nekladou (nap?. obchodování s jezdci za "virtuální peníze") a pokud budou soust?ed?ny
na jednom míst?, p?itáhne to ur?it? další zájemce o tento vynikající simulátor jak ze strany jezdc?, tak sponzor? a možná i médií. Je nás dost na to, aby se tento projekt mohl uskute?nit a fungovat.
Pus?te se do mn?, jak jsem již p?edeslal, n?kte?í mne ukamenují, jiní budou souhlasit. Te? je to na vás.
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote