View Single Post
Old 17.10.2008   #82
foldus
Newbie
 
Join Date: 5.9.2008
Posts: 29
Default Obrana

Rad bych argumentoval na svoji obranu:

Za posledni kola me Vijaczek sice dojizdel, ale v radu desetin sekundy. Prikladam screenshot ze situace kdy svitila modra vlajka pred T1.




Nevim jakym zpusobem vyhodnocuje LFS vyveseni modre vlajky, ale v zadnem pripade si nemyslim ze toto je situace kdy bych mel poustet auto jedouci (200m) za mnou, ktere nevidim ve zpetnych zrcatkach a ktere zadnym zpusobem neomezuji.

Ze zaznamu je take zretelne, ze prvni pravotocivou zatacku sikany projizdim temer v idealni stope, uprostred leve zatacky zjistuji ze auto nezataci, ztracim nad nim kontrolu a ritim se do pneumatik.

Jen pro vysvetleni, po zavode jsem byl opravdu presvedcen ze pneumatika praskla az v druhe zatacce, protoze v prvni se zadne zmeny v jizdnich vlastnostech auta neprojevily. Po tom co jsem narychlo zkouknul replay jsem zaznamenal v druhe zatacce "lupnuti", ktere jsem povazoval za prasknuti pneumatiky. V zaznamu se mi tehdy nepodarilo zobrazit vizualizaci teplot, protoze jak jsem nyni zjistil v LFS je bug, ktery vzdy po zmeneni posuvniku na casove ose zpusobi ze klavesy f9-f12 nefungujou.
Protoze jsem tehdy nevedel ze to v zaznamu zobrazit jde tak jsem predpokladal ze tato data ulozena nejsou a spolehal pouze na zvukovou indikaci.

Po zavode jsem se ti omluvil, znova se omlouvat nebudu. Byl bych rad kdyby jsi podal protest protoze by me zajimalo vyjadreni adminu. Podle meho nazoru to byla bezna zavodni situace kdy do hry vstoupila nestastna nahoda.
foldus is offline   Reply With Quote