View Single Post
Old 3.9.2008   #34
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Nedá mi to , neobháji? si svojho tímoveho kolegu.
Nikto nemôže prehlási?, že Bohemian v tom bol nevinne, lebo by to bola úplna hlúpos?. Vybral si zákrutu, v ktorej sa nie ideálne predbieha, Jimik išiel vnútornu obrannú stopu, ano je pravda snažil sa nadbehnú? si viac ako bolo možné. To by sa dalo považova? za chybu, ale ?o potom predviedol Bohemian, ako si išiel stopu do tej zákruty ako keby nikoho nemá ved?a seba nemalo obdoby. Druhý kontakt, ktorý sa stal fatálnym, sa dal o?akáva?. 2 dôvody :

1. Jadzi su pripojený na serveri, u každého je šanca minimálneho lagu, LFS ma štrbinky a išli spolu v sebe doslova zakliesnený tak dlho, že sa stalo ?o sa stalo. Lag a Bohemiana odstrelilo.

2. Taký skúsený jazdec ako Bohemian, ktorý citujem "od tebe fakt rady kde mam predbíhat nepotrebuju" alebo "víš co si múžeš....", by si poradi? asi naozaj mal da?. Neviem ?i ?akal, že Jimik pôjde pri 2.-om kontakte rovno a vyletí von z trate.

Navyše keby som sa na to mal pozera? z takeho hladiska, že pri zavode sa nemože ni? sta? a posudzoval by som každého ?loveka za robota, tak Bohemian pri návrate na tra? po tom ako bol odstrelený lagom, nemal ?o nabúra? do Jimika. Pre?o napr. nepustil plyn, alebo nepribrzdil ? To som ale nemienil rozobera?, len som to chcel ukázat ako príklad, ako vy beriete normálny incident, kde nebol ani jeden z jazdcov výrazne poškodený na úkor druhého. Bohužial ke? hovoríte, že vediete priamy súboj s Certom a že Jimik(teda VCz) vám to s prepá?enim posralo, nemožem s vami súhlasi?. Tak isto poškodený sa môžme cíti? aj my, mohli sme sa viac priblíži? k NRG...

Nikto nehovorí, že Jimik chybu neurobil. Zárove? však podotýkam že Bohemian v tom nebol tiež nevinne, skôr by som povedal, že to zavinil. Kedže ešte vedel, že Jimik je omnoho pomalší mohol naozaj po?ka?, zo zadu na neho nikto netla?il.

Dos? ma mrzí, že sa takéto veci rozoberajú na fóre, icq a pod. aj ke? som sa ku flamu pri?inil aj ja ale nedá sa ?íta? ako zakopávajú môjho tímového kolegu podzem neopodstatnene.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote