View Single Post
Old 2.9.2008   #9
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Q : Dopadlo to presne tak, ako som sa obaval. Hodinu pred zavodom dam z fleku myskou 2.31.5x, vo volnom treningu tiez ako-taku .31 a v kvali ani prd. Aj napriek tomu, ze som si drzal pomerne velky odstup od pola sa mi tam stale niekto plietol a za cely ten cas som stihol dat len 2 ostre kola ! (prve zahrievacie, druhe som pokazil :X Takze nejake 7-8 miesto...

R : Ghost sa vybojoval az do vedenia s par sekundovym naskokom, avsak malo to jeden hacik. Na lavej strane sme mali poriadne narazene zavesy, tak sme zvolili taktiku neopravovat a dat bacha. Tak som prebral auto a s malou dusickou sa rozjazdieval. Kriticku sikanu som prechadzal asi o 15km/h pomalsie, co ma stalo aj nejaky cas a ziadne hot-lapy som nedaval (nizke 33 az stredne 32). Za ten cas ma na rovinke predbehol Harad, kde som rozmyslal nad protiutokom v T1 na brzdy, ale vzhladom k okolnostiam som v poslednej chvili ustupil. Ghostovi som predal auto v rovnakom stave, ako som ho dostal, akurat ze so stratou asi 7-10 sekund na Harada kvoli pomalsim kolam. Zbytok uz asi poznate, tie zavesy sa nam stali osudnymi


POZDRAVY : V prvom rade chasm69 z tymu ktory skutocne nema limity, bezkonkurencne vyhral suboj o najnebezpecnejsieho a najneohladuplnejsieho zavodnika vecera. Pre tych, co ho predbiehali o kolo (90 percent startovneho pola) bol skutocnou hrozbou, good job !

Nemenovani "blueflag" zavodnici - ked zapadnete do strku, nemozete vtrhnut naspat na trat ako by ste tam boli sami - a uz VOBEC NIE KED MATE MODRU VLAJKU !!! (takto na to doplatili traja zavodnici !)

Dalej Kurt_Kombajn, ktoremu trvalo prilis dlho, kym si uvedomil, ze je vyvesena modra vlajka. Ak si dobre pamatam, kolegu Attiho dokonca vybural. (ak si to nebol ty, ospravedlnujem sa)

A este jeden pozitivny - P@cho pustal na modru vlajku skvele. Kiez by takych zavodnikov bolo viac...


All in all - az na tie hrozby fajn zavody
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote