View Single Post
Old 4.8.2008   #8
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

KATASTROFA ! Takze najprv k mojim osobnym vykonom >

Q : Naprd cas, asi 5. miesto
R1 : Moja chyba, prepad asi na 6. ci 7.
R2 : Dostavam sa k faze vecera, kde mi ucinkujuci zacali pripominat prasata. Pri najazde do T2 isiel neskoro na brzdy Kid, cim ma dostal do smyku. Nastastie ako jeden z mala bol pri zmysloch a minimalizoval skody strhnutim riadenia mimo, cize z mojej strany vpohode. (hlavne v porovnani s longom)

L : Je to smutne, ale je to tak. LX4 nie je auto pre kazdeho. Mnohi ho nevedia udrzat (bez nadsazky) ani na rovinke. Ini sa pre zmenu deru do predu hlava-nehlava uz v prvom kole aj cez ZLTU VLAJKU - v suvislosti s cim by som chcel pozdravit Thora a Bohemiana.
Vdaka tomu som sa ocitol na poslednom mieste s dost velkou stratou. Aj napriek tomu som pokracoval, hoci asi o 9 kol som vdaka pilotovi neuspesne bojujucemu s autom na rovinke opat skoncil na chvoste. S domlatenym autom som sa zrejme vplyvom magickych sil dostal asi na 8. miesto, kde stacil len dotyk so stenou, ktora ma 2 kola pred koncom okamzite katapultovala na strechu. Paradna fyzika, hlavne ze mame BF1.
Ked uz sme pri tej streche - pozdravujem pilota bielej LX4 ktoreho identitu sa mi nechce zistit > ked sa dostanes na strechu, nie je najlepsi napad cakat uprostred zatacky kym ta niekto otoci naspat.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote