View Single Post
Old 7.7.2008   #8
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: 1. miesto o stotinu pred Itarom...nakoniec som zistil, ze som si dobre nerozpocital kola, pripravoval som sa na posledne ostre kolo, ale nestihol som ho o par sekund...aspon ze uz nikto nezajazdil rychlejsi cas, lebo to kolo po uplinuti casu kvali som mal o nejaku polsekundu rychlejsie, takze by ma to stvalo

Sprint1: Start-ciel 1.

akurat bola u nas burka v tom "najlepsom", takze pred 2. sprintom kick

Internet znova nabehol pocas 2. sprintu, takze som to uz nestihol a do longu som isiel z predposledneho miesta

Long: Postupne prekusavanei sa dopredu, hlavne bolo, ze som bol hned za najrychejsimi jazdcami, takze si nemohli vpredu robit velky naskok...Z longu som si zapamatal hlavne suboj naraz so Sirom a Polmou, v ktorom sme sli do t1 bok po boku a tahali sme sa par kol...V 14. kole som bol na nejakom 10 mieste, ale pocas pitu som sa dostal pred jimika a Itara, a postupne som sa zacal dotahovat na veducich jazdcov...Asi v 20 kole som sa dostal pred Kida a zacal som stahovat dravgunova, ale ten isiel vzdy do suboja tvrdo, takze som do toho nesiel naplno, lebo som sa bal, ze obaja vyletime...Kvoli tomuto suboju nas dohnal Itar, ktory nas v poslednej sikane predbehol, aj ked to nebolo bez tukancom a stratil som na tom najviac...Podarilo sa mi dostat aj pred dravgunova s snazil som sa dostihnut Radka s Itarom, ale pri brzdeni do poslednej zatacky som mimo stopu neodhadol brzdny bod a radka som zostrelil...Este raz Radek prepac...Stratil niekolko pozicii, ja som sa prepadol na 9. miesto, v poslednej zakrute som este 1 ziskal, takze nakoneic 8.


Takze pre mna skoda, nevyslo mi to tak ako som chcel, kedze v longu som mal po kolizii s Rykom aj hodiny, ale hlavne som sa vlastnou chybou pripravil o suboj o 1. miesto
__________________
Harad is offline   Reply With Quote