View Single Post
Old 18.12.2007   #887
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

To ze mam o smeru vyvoje LFS trochu jine predstavy nez vetsina je spatne nebo co? Kazdej ma pravo na svuj nazor.

Alespon mam odvahu rict svuj nazor a ne jako nekteri lide kteri si stezuji jen soukrome. Prekvapive na ty same veci. A nejedna se jen o drifteri mezi ktere jste si me uz davno zaradili.

A jak to dopada vidis na IRC sam. Jak stado ovci.

Zrusili digital? Uz jsem videl mod.
Kde nereknu. Najdete si ho. Vy ho prece nechcete. Tak k cemu by vam byl link?

//My jezdime auta v seriove podobe? Koukni se do garaze na vsechna nastaveni. To neni seriovka ani nahodou. Takze proc neni na okruh poladen i motor? Znam 1,4 Fabii co toci 9000. Pri zavodech ji tocej do 8000 protoze nad 8000 uz netahne. Takze ty omezovace podle me az zas tak nerealne nebyli.

///Proste to ze auto jde do smyku lehceji a je na limitu lepe riditelne mi spis pripomina chovani arkad. Proto ta zminka. Jak jsem zkousel? Stejna trat, set, nastaveni, atd a x10 a x3x spustene soucasne a jen jsem prepinal mezi okny. Dobre. X3x jde do smyku trochu driv takze mas na vse vic casu a proto mi to prijde jednodussi. Mas na korekci na muj vkus az moc casu.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250


Last edited by Woyta; 18.12.2007 at 20:21.
Woyta is offline   Reply With Quote