View Single Post
Old 13.12.2007   #826
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
spatne jsi me pochopil, pri zavodu nesleduju pred zatackou a v ni vetsinou budiky vubec, at uz jsou tam cislicka, nebo rucicka. Pokud nehotlapim, nebo nejedu nekde osamocen, tak je mi stejne "naucena rychlost do zatacky" k nicemu, kdyz se musim prizpusobit okoli, pokud nepojedu jak tank.
Souhlas ale takhle nemusim lustit kde presne je rucicka a rovnou vim zda na manevr mam ci nemam.
taky jezdim dost na pocit ale obcas se potrebuju kouknou a musis uznat ze analog moc vyraznej neni.

2Agarash A budem z toho vsema modama a doplnkama delat RFactor?

Rano jsem zkousel poradne zadriftovat a je to az nechutne jednoduchy.To co mi X10 neodpusti a pri cem si musim davat velkej pozor, x30 povoluje a mam pocit ze mam na vsechno vic casu a nemusim tolik korigovat. 10 kol a spojka se skoro ani nehla, gumy si drzeli max 150st. Zato v rallycrossu moc daleko nedojedu kvuli spojce. A RX mam moc rad Zajimavy je ze v FXR jsem radil pod plnym a auto nijak jinak nesetri cili by spojka mela trpet a po 10 kolech na FE3 ani tuk Teda az na prodrene predni gumy.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote