View Single Post
Old 13.12.2007   #823
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Jupiter View Post
Dovod?

...ja teda pouzivam pohladu z kokpitu stale, aj bez prikazu, a nevidim dovod preco prikazovat inym, aky maju pouzivat pohlad, ked im vyhovuje iny

...jediny dovod preco zakazovat idealnu stopu ma napada, ze by dotycny cumel na tu ciaru miesto toho aby kukal okolo seba, alebo je este nejaky iny dovod?
pohlad z kokpitu preto lebo sa ma kazdy patch priblizit realite... ukaz mi auto kde vidis povedzme len kolesa a vozovku (hlavne ked sa uz da aj pohlad z kokpitu nadstavit podla prestav)

idealna stopa preto lebo je to len dalsi pomocnik, a miznu ine pomocniky - tak preco povolovat dalsie ked sa daju aspon zakazat

co sa tyka freetracku moze dakto hodit na forum video ako naklana hlavou a ako reaguje pohlad na PC. to video co v prislusno threade ma tusim ... uz si nepamatam ukazuje len ako sa hybe pohlad na PC. Nejak si to neviem predstavit ako sa musi koli tomu pohybovat hlavou, ked oci vlastne musia stale sledovat monitor. p.s. aj tak by som mal asi svoje 17'' CRTcko vymenit za daco vacsie, nie?

sry za OT, ked tak to presunete do freetrack threadu v sekcii hardware
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 13.12.2007 at 21:10.
Megin is offline   Reply With Quote