View Single Post
Old 13.12.2007   #794
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Jinak zda se mi to, nebo je to s tou novou fyzikou mene rozlitane a ma to lepsi grip? Me osobne se s tim jezdi fakt dobre... akorad u rallycrossu standartne varim spojku, ale uz se pomalu ucim odjet i 5 kol! Musim si koupit G25, ty plastovy pedaly se pri vyslapavani silene ohybaji...

No a ten tachometr me fakt silene vadi! Mam LFS na nejnizsi grafiku co to jde, mam 12 snimku, kdyz jedu sam a nevidim skoro nic ani na virtualnim analogu Navic se proste v zatackach kouknu na rychlost a hned vim jestli jsem to prehnal a mam si jeste pribrzdit nebo jedu naopak moc pomalu... At mi nekdo netvrdi ze se orientuje podle pocitu... 5 km/h rozdil v rychle zatacce proste nepoznate! Ale mantinel ano!

Jinak drift v demu si myslim nevymre, uz jsem videl pokusy o drift s formulkou... s tou spojkou spis vymre rallycross (moje oblibena disciplina), ale mam pocit ze v X31 uz to neni tak hrozny, nebo jsem se s tim uz naucil jezdit

A vyslapavani plynu bych nechal, kvuli levnejsim volantum a zacatecnikum, mate videt moji pritelkyni, se ji LFS zalibilo, ale ma zatim problem aspon radit v X10. Myslim si, ze to neni az takova vyhoda, protoze s pedalama se spojkou jezdim rychleji nez s automatickym vyslapavanim.

Navic jak jsem zvyklej na ten pohyb s nohama v realnym aute, tak ted mam desnej problem synchonizovat svuj prst a jednu nohu abych nevaril tu spojku, uvazuju ze si jako docasny reseny vyrobim pod stul nejakou nefunkcni atrapu spojky aby mi to slo lepe
mello is offline   Reply With Quote