Thread: Race 07
View Single Post
Old 27.10.2007   #18
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak jsem to taky testnul, demo mi nešlo, takže plnou. Je pot?eba vypnout všechny helpy, HUD, nastavit si FF a seda?ku (na m? je moc vzadu), trochu poladit set a není to nijak tragický. Jasn?, engine je ISI a z toho vychází ur?itý chování auta, ale p?ijde mi, že zde to je celkem použiteln? nastavitelný. BMW jen tak urvat nejde, WTCC auta trochu zklamání. Ale t?eba takovej Radical není špatný auto.. co jsem se bavil s lidma co mají track ir, tak ten helmet view spolu s tím prej v?bec není špatný (já si to snad postavím, jen co n?kdo do?eší ty ir diody ). Caterhamy jsou celkem taky dobrý, ten 320hp se dá sotva udržet na silnici, takže moc gripu je asi nedostatek jen n?kterých aut. Hrát to nebudu, protože z t?ch pro m? nejpodstatn?jších hledisek (a to fyziky, FF odezvy, reakcí na zm?ny v setupu a pocitu z jízdy) to není upln? to co vyhledávám, ale na druhou stranu je tam hromada p?kných drobností, který LFS nemá a asi jen tak mít nebude. Akorát mi trochu uniká, pro? tu není pitboard, který byl v GTR2 super, zase jedna hra co m? štve (jako LFS ), že se nedá orientovat v závod? bez HUDu. Menu p?kný, potvrzuju, p?ehledn?jší než GTR2, akorát n?který volby tak zajímav? rozstrkaný, docela se mi líbí i ISI ?ešení okolo setup?, v LFS v nich mám bordel a nedaj se k nim psát poznámky.
Pablo is offline   Reply With Quote