View Single Post
Old 17.9.2007   #6
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

tak pro mn? nejlepší závot v život?, co se souboj? týká.

Q: dlouho jsem byl 3. p?í?ce se svým PB (vyvezl jsem se za Vazlim a pak ho nerad vyš?ouchl, za což se omlouvám), nakonec ostatní zatáhli a tuším, že 6. pozice na startu.

Sprint 1: krásný souboje ale na ?elo jsem nesta?il (místo si nepamatuju)

Sprint 2: op?t celou dobu nádherný (jak psal Kid - srdcový) ježd?ní a krásný souboje s Agarashem a Attym (op?t si umíst?ní nepamatuju)

Long: start se povedl a š?astnou souhrou náhod jsem se vyhnul kolizi v esí?ku. Pak jsem kupodivu velice rychle postupoval vp?ed až za Kida, s kterým jsme si dlouho m?nili pozice (zatím co se kolem nás p?ehnala šmouha jménem Felix), na?ež se na nás dotáhli Jimik s Agarashem. Chvílema jsem pln emocí a vinou rozbušeného srdce nesta?il dýchat, ale stále jsme se díky drobných chyby?kám drželi hodn? u sebe. 1x jsme byly 3 auta vedle sebe v zatá?ce a 1x na cílovce, to už jsem nevydržel a hodil smajlíka (snad se komisa?i nezlobí). Pak se na nás najednou dotáhl Duuku a t?sn? p?ed pitem se zapojil do "naší" ?tve?ice. Boxy ale zvládl kupodivu rychle, takže jsme z?stali v blízkosti pouze s Agarashem, kterému stejn? jako mn? museli mechanici n?co vyklepávat. Chvíli jsme se dotahovali na Kida, ale vlivem našich boj?vek se nám zanedlouho zase vzdálil. Asi v 18 kole se p?ede mn? dostal Agarash definitivn? a já z hr?zou za?al po?ítat palivo, které mi v nádrži zbývalo. Ve 23. kole jsem m?l jasno, že musím do box? ješt? jednou. Vrátil jsem se za Krpase s ješt? n?kým a v šikan? uprost?ed je po jejich chyb? a "?ekání na sebe" p?edjel. P?išlo mi ale nefér takto vyd?lat v posledním kole, tak jsem je pustil na cílovce zp?t - pro mn? tedy 10. místo.

Opravdu všem jmenovaným d?kuji za super závod a budu to ješt? dlouho vydýchávat...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote