View Single Post
Old 3.9.2007   #2
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Skvele zacaty zavod se zmenil v horor... - podobne

Quali: 2. miesto par stotiniek za Ghostom, na to ze som 2., som prisiel az ked som sa strelil do spectatu, no neva, Ghost moze tusim ze sme ako jedini SDI mali 1.33.xx

Race1 : hned po T1 sa mi do stopy strcil Felix a prebral 2. miesto.. po par kolach som ho predbehol a kruzil si na 2. mieste, az kym som sa na rovinke v PREDPOSLEDNOM kole nedotkol zdi, ktora ma nepochopitelne katapultovala (keby do nej naburam, nepoviem, ale dotyk ???) a po dopade mi ustedril ranu asi Harad (chapem, v 180km/h sa neda velmi uhybat, skor ja sa ospravedlnujem) a dotackal sa do finisu s odtrhnutymi zavesmi na 13. mieste... sorry, ze som niekedy zaberal cestu, ale uhybat sa s tou kopou srotu nejde vzdy, vsak si to niekedy skuste

Race2 : start z 13. miesta - nic moc vyhliadky, ale slubovalo to snad dobre pozavodenie... nakoniec som sa vystveral na 5. miesto a uzil si super momenty, zvlast vdaka Haradovi a Chaosovi, ta jazda 3 vedla seba na rovinke bola nezabudnutelna

Long : Spangler uz naznacil, co sa stalo... stuchol do mna, letel som do pneu v smyku, akrobaticky kusok a zial som dopadol na strechu... zavod over, T2, 1. kolo... pokusy o moje opatovne otocenie nevysli - uprimne - dost ma to vytocilo, ale ako som vychladol, tak som dochadzal na to, ze to nebola uplne jeho vina - dopomohol k tomu ako inak lag... uz ma prestavaju bavit tie vie vzbury LFS na mne :/ najprv ta utocna zed, teraz toto... a to nehovorim o IC GTR

asi by som mal porozmyslat nad pauzou od LFS, bliziaca sa matura sa zda byt dobry dovod...

// velmi ma mrzi, ze som to pokazil teamu... takto uz nemame vela sanci
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 3.9.2007 at 22:06. Reason: ...
eraser007 is offline   Reply With Quote