View Single Post
Old 6.8.2007   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: 3. flek a naprostá spokojenost, vzhledem k tomu, že o mé ú?asti jsem se dozv?d?l teprve v pátek.

1. sprint: Mohlo to být i lepší, ale i tak pro m? asi nejhez?í závod. Po mé chyb? ve vracáku (Párkrát jsem tam probrzdil a ponicil LP) me predjel Pablo s Chaosem. S druhým jmenovaným jsem pak dalšíé dv? kola zažil perfektní souboje kolo na kolo, takže díky ... 6. místo

2. sprint: Povedený za?átek, startoval jsem ze 4. a b?hem 2 kol se mi poda?ilo dostat na 2. ... pak ale p?išla chyba t?sn? p?ed druhým splitem a poškozený LZ tlumi?. Ne moc, ale i tak to na jízdních vlastnostech bylo znát více než dost. Op?t m? p?edjel Chaos, takže nakonec myslím 3. místo.

Long: Po hektickém 1. kole, kdy jsem se nestíhal divit, kde kdo kolem lítá, se mi povedlo ustálit tempo a b?hem 4 kol se mi n?jakým zázrakem povedlo dostat na 1. místo. Pak už byl závod klidný až do konce, v záv?ru jsem m?l n?jakých 15s náskok. Moji radost kazí akorát vypadnutí Harada v tomto závod?, protože jinak by to byl pro náš tým krásný double...

Suma sumárum to byl velice povedený závod, ve kterém se mi pošt?stilo hned t?í rozdílných závod?. Jeden dobrý z hlediska souboj?, druhý nepovedený a jeden vít?zný . Více takových...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote