View Single Post
Old 20.6.2007   #8
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Post tak p?ece....

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Tak jsem se dostal k prohlédnutí replayú z lag start?. Protesty podávat nemá smysl, jejich už tak dost a navíc vlastn? o nic nešlo. T?eba už si dají pozor.

Byli to tito:

1 lag strat p?ed sprintem:
212 CHS Standa Kliner
220 CHS Jarda Šimek

2 lag strat p?ed sprintem: OK

3 lag strat p?ed sprintem:
987 Pavel Mozdík
31 Willibald Jahoda

Lag start p?ed 1.longem:
212 CHS Standa Kliner

Lag start p?ed 2.longem - admin restartoval d?íve, než jsem ho uložil, takže nemám replay

Tak si kluci dejte p?íšt? PROSÍM pozor.
dlouho jsem p?emýšlel jestli mám v?bec reagovat,ale tentokrát si to neodpustím a sv?j názor ?eknu.Už se tady Lag starty ?ešili mockrát a nevím pro? se tím dále zabývat.Myslím,že v?tšina jezdc? tady se chce co nejvíce p?iblížit reálným závod?m a tam pokud je mi známo tak žádné zkušební starty nejsou.Tady máme možnost si start vyzkoušet,ale myslím tím,že jde o start a ne o T1.Podle n?kterých bych m?l T1 projet vzorn? i v lag staru asi aby si mohl nastudovat kudy pojedu a pak m? p?i ostrém lépe p?edjet a zatím v tom nevidím d?vod to d?lat.Snažím se závodit fér a nechci d?lat n?jakej bordel,ale pokud je lag start tak zkouším start a co je v T1 je mi jedno.Píšeš,že nemá cenu dávat protest,myslím,že není na co,když hned úíšeš,že se nic nestalo.Prost? bych to ne?ešil.
Takhle n?jak to vidím já a je to m?j názor.Když sem v LFS za?al tak sem po lag startu lítal vzduchem a ne?ešil sem to protože ostrej byl vždy v pohod? a myslím,že o to jde.
P.S.jinak závod super a souboje s tebou byli hezký a i z mé strany myslím ?istý.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote