View Single Post
Old 18.6.2007   #23
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Malo se vyjadruji k zavodum, ale dnes to byla fakt hruza. Vim, ze jsem byl nejpomalejsi v div1. chtel jsem si zdokonalit svou obranou jizdu a udelat tak zavody zajimavejsi. bohuzel se tak nestalo, az na par peknych zavodnich momentu s Davidem Cingrosem, ktery ac patril mezi nejrychlejsi me nahanel pekne dlouho a je videt, ze uz neco odjezdil a dokazal zamnou jet nalepeny bez kontaktu. ostatni nedokazou pochopit, ze kdyz maji FXR tak proste kdyz dojizdi FZR nebo XRR tak kazdy vuz ma jiny brzdny bod a ne stejny (vymluvy typu brzdis moc brzno mi prijdou smesny ....). Navic se mi nelibi zkracovani trate vozu FXR pres travu, kdy bohuzel toto auto to umoznuje. Neztrati tim vubec nic (FZR a XRR kdyby si zkratilo trat pres travu, tak se "hned roztoci"). Zavody se maji jezdit HLVC a ne tady si to strihnu rovne a tady taky (krasny priklad na predvedl TonyG ve startu do druheho dlouheho zavodu - jak rika "pred sebou par FZR a XRR takze na startu asi o tri mista vpred"; za jakou cenu objizdi startovni pole po startu po trave a pak skoci na asfalt pred kolegu a starej se).
pak mam jeste par vyhrad k jednomu zavodnikovy, ktery me ve druhem zavodu otukaval zezadu az me odtuk na chvost.

Bohuzel se vyplnilo me ocekavani z teto ligy. Hodnotne ceny jiz nechci ani videt, vsichni pak jezdi jak bezmozci. Navic k tomu prispel i vyber aut a zavedene hendikepy.
Loukota is offline   Reply With Quote