View Single Post
Old 12.6.2007   #12
eL Sicus
Newbie

 
eL Sicus's Avatar
 
Join Date: 17.9.2006
Posts: 5
Post ...komentá?

kvalifikace - Tak kvalifikace nebyla žádná sláva. Nenašel jsem prázdný místo na trati, takže šestá ?ada na roštu. ...12.místo

sprint - Poda?il se mi dobrej start a vyhnul jsem se pár kolizím. Lítaly tam auta vzduchem. Takže jsem se dostal po T1 do ?elní skupiny. Po celkem bezchybný jízd? jsem se dostal až na kone?né 4.místo. Sahal jsem i po bedn?, ale utekla mi v poslední zatá?ce, kdy m? po mírném smyku p?edjel Karel Kuncl.. ...dobrej souboj (sk?ípaly plechy).

1 long - Op?t se mi povedl start. Poté celkem dobrá jízda. Asi do jedenáctýho kola jsem držel 4.místo, ale p?išla jezdecká chyba, hodiny a propad. Další stíha?ka a nakonec 7. místo. ...spokojenost.

2 long - Tak tohle byl ná?ez. Ke konci prvního kola p?ede mnou dostal Willibald Jahoda hodiny a já ho asi ve 180-ti napálil. Takže urychlen? do box?, mechanici v záp?ahu, oprava tak na p?l hodiny . Zbytek závodu jsem odkroužil na posledním míst?, ale díky n?jakým odpadlík?m jsem nakonec skon?il na 12.pozici.


Celkov? to hodnotím jako slušnej závod. Rozhodn? lepší než ten minulej. Je fakt, že v této divizi je spousta nová?k? (já taktéž), takže o kolize není nouze, ale cht?lo by to více respektu pánové.
Mé pod?kování pat?í adminovi za trp?livost a dobré zvládnutí organizace, Actual Linuxu za rychlé servery, a také ostatním slušným závodník?m .
eL Sicus is offline   Reply With Quote