View Single Post
Old 5.6.2007   #390
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
to: Pedropan - radikalne a logicke riesenie, buhuzial pravdepodobne pre organizatorov nerealizovatelne (maju silneho sponzora, vsetko ako tak rozbehnute...) Ale nech sa tu vyjadri niekto z nich.

Ja si osobne ale myslim, ze by liga mala pokracovat, organizatorsky team by mal vyriesit protesty, udelit tresty, zlepsit organizaciu a snad v dalsom priebehu bude menej problemov.
s tim co rekl megin souhlasim ... proste si nemyslim ze jde jen tak z niceho nic zastavit ligu, ktera ma takoveho sponzora, ale zaroven souhlasim i s pedrem nemam nic proti tomu udelat to pri prvni dalsi prilezitosti a rikam to prave jako jeden z tech "zajicku" ja osobne este poradnou ligu zajetou nemam jediny co jedu kdyz mam cas je Cyber Racing Season 1 .. tot vse ke vsemu este jezdim na mysi takze volant taky nemam a ICGTR je pro me prvni poradnou ligou a abych se priznal taky mam obcas problemys taktikou jizdy a s jizdou v chumlu, ale ridim se pravidlem kdyz nevis tak brzdi ... pokud by kazdej kdo jede za nekym chodil na brzdy ciste preventivne este kousek pred zatackou a ne az v pozdni reakci na brzdeni toho pred nim nebyla by ani polovina karambolu a bohuzel se skoro nikdo neridi pravidlem ze zavod se nevyhrava v T1 .. taky sem se tam snazil procpat ale v ramci fair play a kdyz vyjizdim z te sikany konecne omlavenej a z poza auta vedle me tam najednou vycouva nekdo kdo se otaci tak to me dovede vytocit ... aspon ty pravidla by se mohli respektovat .... tohle je presne to co dela LFS nerealnym .. neni to nejaky SHIFT + P (nebo S) a vymena setu, ale to ze ty lidi se nechovaj realne ja kdybych dostal hodiny v realnym zavode tak si sakra dobre rozmyslim kdy vycouvat z5 na trat, protoze tady se to nezda, ale kdyz nekomu kdo jede 130 ze zatacky v realu vjedete pod kola tak z nej moc nebude a z vas asi taky ne....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote