View Single Post
Old 5.6.2007   #376
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Co se chatu v závodním ve?eru tý?e, já bych to zrušil ÚPLN? !!!! jediné kdo bude n?co psát je ADMIN, ostatní pouze po roz?azení na roštu... pokud se chce n?kdo vykecávat má r?zné IRC-?ka a podobn?... jinak PI a PO... PI se dá vy?ešit sm?rovkou, pop?ípad? prost? pokud je n?kdo nalepenej za mnou tak ho zatá?ku p?ed vjezdem do boxu pustím a je to, PO to nikoho nezajímá že vyjíždím a je na m?, abych dal p?ednost t?m co projíždí okolo výjezdu, což se docela dodržovalo i v quald?... a n?jaké to sorry si vy?íkáte po závod? pokud budete cítit tu pot?ebu jinak tu máte protest. RESET bych nepovoloval, ale jak psal treglis, pokud budou p?ísné tresty a budou se udílet, tak to ty "nevyježd?né" snad ?asem zpomalí... oni si rozmyslí, jestli má smysl jet jak hovado a dojet sice t?eba 3tí, ale pak dostanu tolik trest? že budu t?eba poslední nebo se umírnit a dojet t?eba na poctivém 12 fleku... Nap? já to m?l v?era skv?le rozjeté... sprint paráda, první long super, akorát jsem málem NECHCA vyšoupl týmového kolegu, nakonec jsem to bohužel poslal na budku... když jsem si to cht?l vynahradit v druhém longu, tak jsem m?l oprávn?né obavy ze startu ze 4té pozice... bohužel, byl jsem DVAKRÁT sejmut jedním jezdcem a auto na šrot a beznad?jn? poslední, byl jsem rád že jsem to odjel.
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote