View Single Post
Old 5.6.2007   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: pod 1:08 som sa nedostal takze ocakavane 6. miesto na startovom roste.

Sprint: start bol vzorny - 5 miesto, potom v 2. kole som cytil travu na vyjazde zo sikany a vedla mna sa dostal MTR-P.Zrnik a pri zaradovani predomna na konci dlhej rovinky pri brzdeni zavadil svojou zadnou castou o moj predok takze z toho bola luxusna strkova zona pre oboch. Spat som sa vyhrabal na 13. mieste. Bohuzial ja som osobne spravil rovnaku chybu na rovnakom mieste, ked som sa snazil dostat pred Sonyka v 4. kole. Tak ako v 2. kole to bola chyba MTR-P.Zrnika tak v tomto pripade to bola zase moja hruba chyba. SORAC! Takze opat v strku - result bol konecne 18. miesto

1. pretek: start bol opat OK - siesta pozicia. V 8. kole ma rozhodil malym kontaktom pred sikanou Muzzy, nezvladol som riadenie a skoncil po prelete pneumatikami za sikanou pred dalsimi jazdcami. Nastala trma-vrma, buc-bac a ja som bol prekvapeny ze mal len o cca 15% zhorsene ovladanie auta. Pokracoval som teda v pretekoch na 20. mieste. Jazdol som za Gorgom a aj ked som bol miestami rychlejsi nedokazal som ho predbehnut. Profitovali sme spolu z chyb druhych a posuvali sa smerom dopredu. Nakoniec spravil chybu aj Gorgo a cesta bola volna. Vdaka chybam ostatnych a odpadnutiam som postupil az na konecne 10. miesto.

2. pretek: obratenie poradia nevestilo nic dobreho. Preto som zvolil opatrny start, v T1 a sikane bola akasi mela, ale podarilo sa mi prekluckovat bez ujmy na 13. miesto. V nasledujucom kole som sice stratil 2 pozicie na dlhej rovine a ustalil som sa na 15. mieste. S Muzzym som zvadzal pekny subol okolo 6 kola, ale bohuzial pri mojej prilisnej snahe som stratil dalsie 2 pozicie. Neviem som sa stalo v 13 kole ale zrazu som zbadal v T1 stat Taira - len tak tak som sa mu vyhol. Vdaka odstupeniam som sa ocitol na 11. mieste. V 17. kole P. Najman spravil chybu a ja som mohol zautocit na J. Sidu. V 20. kole som ho celkom pohodlne vybrzdil v T1 a dostal som sa tak na 9. miesto. Este v zavere spravil Muzzy chybu a ja som skoncil na 8. mieste.

Zaver: mrzi ma akurat ten pokazeny sprint a moj nezvladnuty predbiehaci nanever na sonyka Inak vcelku fajn preteky, ale je pravda ze GTRka su velmi zradne pri kontaktoch. Neda sa snimi jazdit ako s beznymi plechacmi.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote