View Single Post
Old 5.6.2007   #12
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Exclamation

Kvalda z meho prohledu super.. 1. misto, ja jsem sineztezoval.. sice sem nejezajel zadne super kolo ale na 1. misto to stacilo..

Sprint: Na ten si taky neztezuju.. super start v prvnim mezicase 2 vteriny naskok.. ten se jenom dal zvetsoval takze sprint sem dojel 1. s celkovym naskokem asi 5s..

Long1: To uz bylo horsi kdyz mi opet vysel start a ja ujizdel ostatnim.. ve 4. kole mi spadl net a pekne sem se na***l. Takze po pripojeni sem zustal ve spectate.. (Sorry za tu hlasku). Tady me nastvalo ze to vykopalo i dalsi lidi..

Long2: To nebylo taky nic moc.. startoval jsem sice prvni protoze sem prvni dlouhy nedojel ale uz v 2. kole jsem to pokazil a zacal se trochu propadat.. prvni na 2. misto a nasledovne v dalsi zatacce na 13. pak jsem nejak krouzil a snazil se dojet skupinku predemnou avsak v 8. kole jsem to v prvni sikane prevratil na strechu a zavod pro me zkoncil..

EDIT: Jeste prilozim obrazek vysledku z kvaldy.. ostatni uz sem nejak neukladal :-/
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"

Last edited by TreWoR; 5.6.2007 at 07:28.
TreWoR is offline   Reply With Quote