View Single Post
Old 4.6.2007   #10
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
... ,zavod bol ok ,az nato ,ze fakt niektory nevedia co je zavod a hlavne co znamena modra vlajka. Ja osobne protest na nikoho protest nebudem podavat aj ked by som mohol.
ty si musis delat srandu, nebo nevim... si myslim, ze bys klidne mohl byt zvolen pigem vecera, tak si tyhle reci strc za klobouk... nectes pravidla, delas bordel, nadavas a jezdis jako prase, tak nikoho nepoucuj, o cem jsou zavody pls...

jinak me je z toho dneska na nic, cele se to nejak nevyvedlo... prosim poradatele, aby dodaval proskolene adminy (nebo aby jim alespon dal nahlednout do propozic). cele mi to pripada takove splacane narychlo...

zavody z meho pohledu:
kvali - celou dobu nic... v poslednim kole si jedu na pb, ale nejaky ***** se vpohodicce vali v posledni zatacce na strese... ne ze by se dal do spectate, nebo tak neco... ne... proste se tam vali ve stope a ceka az ho nekdo nasije... tak jsem ho nasil a ztratil tak sanci na nejake umisteni..

sprint: nepamatuju si nic, takze asi dobre, az na to ze jsme pomerne zbytecne staveli rost, ze...

long1: wrecking, crashing....

long2: tady uz jsem se ale vubec nesoustredil a vyrabel chyby... namichnul me slusny bug... v 15. kole v prave zatacce na konci nejdelsi rovinky, jsem mel kontakt s nejakym FZR ... v zatacce jsem tedy jeste pribrzdil abych mu dal prostor k manevrum potrebnym k navraceni do puvodniho stavu.. tesne po tom co jsem pribrzdil, jsem zaznamenal naraz zezadu, jak kdyby to do me nekdo nasil.. sel jsem do kacera... pak koukam na replay, a tam nic!!!! ne ze by tam nebyl ten naraz, ten tam je, ale neni tam zadny jeho puvodce!!!! proste mi z niceho nic prudce zakceleroval zadek, a nemuze to byt moje chyba, ani kdybych chtel, tak takove akcelerace nedosahnu! proste naraz nevim ceho do meho kufru! nedovedu si to vysvetlit... stoji za to to zkouknout (2. dlouhy zavod, 15. kolo, PMT|Vit Novak).

popravde po dnesku zvazuju, jestli se na LFS uplne nevykaslu... protoze jestli tohle ma byt 1. Ceska liga, tak to sorry, ale to jde ta uroven teda fakt dost dolu...

Last edited by Novas; 4.6.2007 at 23:49.
Novas is offline   Reply With Quote