View Single Post
Old 4.6.2007   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Round 1 tiskovka div 3

Pište...

Po dlouhé dob? p?edposlední divize v ofiko lize.

Qvaly: No špatný, nemohl sem se trefit na tra a 17. místo.

Sprint: dle mého o?ekávání jako každý jiný kratký závodu Destruction derby.Zvažoval sem dva protesty když m? za první šikanou n?kdo sest?elil a m?j ve vzduvchu vlající ne?iditelný v?z nabral Shiva, který nemohl nic d?lat. Jedu dál, protože jsem bohu dík dopadl na kola a nem?l to moc poškozený.Cht?l jsem dát protest, ale když jsem kouknul na replay tak Muzzy i Pacho v tom byly nevinn?, sice m? sest?elili, ale nem?žu jim za to dávat vinu. Takže pohoda.V 4.kole asi na 10. míst? se Megin rozhodl že m? p?edjede, znám ho, je to kámoš, jezdí pohodov? no a když už se teda vyndal z vzduch. pytle a byl vedle m? bohužel moc brzo se rozhodl zato?it p?edem? a poslal m? do svodidel(mega se mi to?ila hlava), taky jsem zvažoval protest, ale spíš se jen zeptám komisa?? kdo za to m?že. V cíli 17. takže pr?ser

1. long race. po startu m? nandal Simi(pohoda-> sem ho vy?val na ts) dve?ma nap?ed a n?kdo m? srovnal zpátky, ale stejn? jsem šel mimo tra?, ale pohoda jedu dal prokousávam se dop?edu až za Škvora.Souboje super, fér, ?istý, p?edjedu ho a dojedu Kahana, valim jí za ním, v šikan? po cíli se na n?j lepim a najednou rána auto p?ede mnou auto(Megin nezvládl Šikanu a zk?ížil nám cestu.Tráva dalši rana a jedeme dál.Pohoda šet?im gumy 4. místo, lépe to nešlo prost?.

2. long race. start vp?edu vyšel, dostal jsem se na 5. a pak na 3. pozici za Pacha, který stíhal Simiho.Dlouho jsme takhle jeli až nás dojel Svoboda a ukázal nám co je FZR za?.Takže nás p?edjel a my jsme soupe?ili o druhé místo.Fakt super závod .Simi se tam po?ád st?ídal s Pachem. Pacha jsem ve 24 p?edjel, ale pak to vyndal do zdi p?ed druhým splitem a Pacho mi to vrátil.Jenže jsem ?ek to ne, chci bednu tak jsem tahal co to šlo a z v?trnýho pytle sem ho v 26.kole dal a udržel za sebou a 3.místo paradá.

Super race, ale osobn? jsem pro povolení mezerníku(reset car), když vás n?kdo oto?í je to na prd..závod pro vás ne vaší vinou zkon?í.

btw omlouvam se jeste jednou muzzymu byly sme vedle sebe a zavadili.snad dobry. apak jest enekomu z mtr tusim ze Ml?och v prvnim kole 3. zavodu nekdo ho trefil a ja uz nemohl nic delat a katapultoval ho ven.sry

jinak diky Janá?kovi za modrou vlajku to bylo ukázkový a i dalším samoz?ejm?.

GL a HF p?íšt?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 4.6.2007 at 23:19.
sonyk is offline   Reply With Quote