View Single Post
Old 19.3.2007   #48
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default Super ZÁvod.

Závod to byl super snad zatim nejlepší.

Quali: 13 místo ,to neni sice nic moc ,ale vzhledem k tomu ze sem za zady nechal polovinu Teamu EGT tak sem byl vic nez spokojenej.

Závod: Start se povedl hned po startu sem se propracoval na 10 místo.nasledujicich asi 10 kol ,byl ukrutnej souboj já vs. DR.COOL vs.(sosák)asi za nami Woodbin. No proste co pul kola to jinej vedouci tehle skupinky.Po cca 10 kolech se dotahl XEDOX a bohzel DR.COOL si skrtl o sosaka a doslo k hodinam to byl impuls pro mne ,Wooda a Xedu. Wood sice asi natankoval lepsi palivo nebo mel nejakej skrytej kit sveho vozu protoze se nam zacal dost tezce vzdalovat.To nam s xedou nevadilo a svadeli jsme tuhe boje az do konce zavodu.V depu jsem nel rychlejsi mechaniky a xedymu jsem odskocil cca o 6 sec. bohuzel chyba mne o 3 kola pozdeji pripravila o tento naskok a opet jsme krouzili v tesnem zavleku za sebou.No co vam budu povidat adrenalin na max a zpocenej jak prase.3 kola pred cilem kdy jsme predjizdwli o kolo meho kolegu StanduCZ se tam najednou o bjevil nekdo z prednich rad myslim ze KXR MIRI,kterj musel do depa asi pneu nebo co a pripravil me o 8 misto po dvou kolech cca pul kola do konce zavodu jem mnel nahle zatmeni (asi) a Xeda me dostal takze celkem 10 misto.Sice jsem nedosahl na body ,ale byl to zatim muj nejlepsi zavod co se tyka souboju a pod.
DÍKY MOC VŠEM Z??ASTN?NÝM.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 19.3.2007 at 11:48.
SimiCZ is offline   Reply With Quote