View Single Post
Old 29.10.2006   #23
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nedalo mi to, WTCC auta musím stáhnout a? se o tom ?íká co chce, no a záv?r? P?vodn? jsem cht?l napsat, že to je shit maximální a tím to zakon?it.. Zklamali m? hlavn? jezdci, kte?í na p?edvád??ce kvákali jak to je dobrý, dneska opravdu za pár dolar? lidi ?eknou cokoliv. Fyzika+ff - není to upln? arkáda, ale nazvat to simulací je víc než odvážný. Zvuky nevím pro? tak zkazili, stahoval jsem si real samply z kterých se údajn? vycházelo a zn?ly dob?e. Pocit rychlosti žádný.. N?který v?ci mi nefungujou, nap?. volba TV kamery v replayi.
Ale abych jen nekritizoval, nebylo by to spravedlivý: FPS 40-50, vícemén? spíš 45-50, jediný "propad" jsem m?l na 35 v jedný ?ásti okruhu když jsem jel celou dobu za ghostem. Žádný zadrhávání atd, ale na druhou stranu to nechci vid?t s 20 protivníkama, protože v LFS mám 40 v poli, tady je to 40 bez pole.. Auta se sice nechovají jak mají, ale rozdíl FWD a RWD je jasn? cítit, BMW se p?eto?it dá, dokonce se dá jet chvíli i driftem, ale je hrozn? cítit, jak to hra koriguje a drift vám to furt jakoby dorovnává, zkrátka aby to u?ídily i d?ti. No a najdou se i mali?kosti, v kterých to p?ed?í LFS, nap?. volba p?evod?.
Celkov? pokud to mám posuzovat jako simulaci je to bohužel totální propadák a mažu to, ale svoje zákazníky si to najde a nebude jich málo, zvláš? když to má takovou mediální tla?enku a vyjde to p?ed vánocema. A? se nám to líbí nebo ne, pr?m?rný hrá? chce bavora jako má Zanardi a chce ho u?ídit, aby si mohl ?íct jakej je pašák. Hra typu LFS bez reálných tratí a aut, navíc reáln? náro?ná na ?ízení bude vždy tak trochu pro nadšence.
zvuk Seatu zase mozna az tak hroznej neni.. ja si stejne stahnu plnou verzi, jsem na to zvedavy.. a porad doufam, ze jsou tam zaply nejaky helpy nebo nejakej smejd, co mi kazi pozitek ze hry.. :P
bohuzel zakodovane je v Race uplne vse a to vcetne PLR!!!! Coz jsem jeste nevidel.. takze clovek nezjisti, s cim se da hnout a s cim ne..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote