View Single Post
Old 15.8.2006   #13
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Red face

MOJ LFS ZIVOTOPIS


Viem ze som sa k tomu dostal cez leto 2005... Bol u nas bratranec na prazdninach...aj so svojim kompom a chceli sme hrat nieco po sieti tak to niekde vyhrabal. Jazdili sme 35 kolove zavody na BL GP @ XFG, robili sme sety a boleli nas ruky od mysiek . Ked som zistil ze som vyhral skoro kazdy zavod..nedalo mi to a hral som aj po jeho odchode..tak 5 dni na to som si kupil moj prvy "volant" Logitech formula force GP..fungoval dobre aj sa mi s nim jazdilo dobre. Medzi tym som spoznal RAYfightera ktory zakladal novy tym Natural Born Coolers "NBC". Prihlasili sme sa do logitech cupu...skoncil som treti a moj tymovy kolega Duuku prvy . Ako tym tiez prvy. Hra ma bavila cim dalej tym viac az som vedel ze musim mat S2 licenciu. Bolo to teda cakanie...ale ked prisli Vianoce uz som jazdil na Aston National s FXR. To bola trat nepoznal som ani jednu zakrutu. Medzi tym prebiehal SROC..tak som sa prihlasil do poslednych dvoch zavodov na divoku kartu. V obidvoch som startoval v div2, prvy sa isiel na Kyoto National kde som sa vzdy postavil na stupienky vitazov , dalsi zavod sa islo zabijacke SO LONG REV . HotLap som mal dokonca na prvu diviziu ale kvoli divokej karte som bol v div.2 to bol moj najhorsi zavod...sami crash dokonca bol na mna podany uspesny protest. To som uz medzi tym jednal s Loukotom cize sefom Viaduct Czech Teamu. Bol to moj tym snov..taky dobry jazdci..vyhrali SROC ligu..fuu tam musim byt Po uspesnych jednaniach ma po SROC lige zobrali do VCz. To bolo radosti. Prisla Kaipan Trophy... od zavodu k zavodu som sa zlepsoval az sa mi podarilo obsadit 2-krat druhe miesto {to uz s novym volantom DFP}a to rovno za vitazom sezony Jetom. Celkovo som nakoniec skoncil 4 alebo 5. Prisla Motomarket Hothatch Cup liga...Tesil som sa nanu ale co sa stalo??? Nehorazne sa mi zhorsil NET zo zavodov som mal skor strach ako radost.. Dokonca mi jeden mesiac net nesiel..bol som pripojeny cez GPRS. A za ten mesiac sa vytratilo LFS z mojho zivota.. Nechapem preco dovody su nejasne ale LFS ma tak nelaka a neviem sa k tomu vratit. Ked pozeram replaye alebo videa zo zavodov to je krasa tam som mohol byt aj ja boli by to super zavody...ale nie a nie sa vratit spat, velmi ma to mrzi..ste super ludia
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 15.8.2006 at 08:00.
reyco is offline   Reply With Quote