View Single Post
Old 9.2.2006   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Cus vsichni, uz me to doopravdy kakaaaa :-), v LFS Movie Makeru 2 jsem si setrihal video, dal si k tomu hudbu a vse bylo OK az do doby kdy jsem nahravani ukoncil a na finish video sem se chtel podivat, první veci, ktera me zarazila byla tato: video melo prez 1,5 GB i prez to ze bylo dlouhe jen asi 2,5 min, dalsi veci ktera me uz potom fakt na.... byla kvalita videa, video bezelo v nejakym "ramecku" o priblizne 10-15 na 10-15 cm, coz me pri teto velikosti udivilo, no a aby toho nebylo malo tak nefunguval skoro zvuk, kdyz sem bednicky osolil tak bylo jeste neco slyset, ale porad mi do toho vse praskalo a cvakalo...... nikdy jsem s videem nepracoval tak jestli by se nasel nekdo, kdo ma aspon nejaky zkusenosti s nahravanim LFS byl bych moc rad za rady a pripominky... Zkousel sem i Fraps,ale ten mi naprosto nevyhovoval a byla u nej stajna velikost nahraneho videa, nevim zda to je formatem AVI nebo jestli se s velikosti da neco delat, vetsinou totiz videa z LFS o delce 10 min maji okolo 60-100 mb...Diky vsem za radu... zoufalec :-)
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote