View Single Post
Old 14.12.2005   #34
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by zxcv_cz
Docela by me zajimala odpoved kazdeho z vas na tuhle otazku.
Jak byste jeli jinak vcerejsi zavod, kdyby se bodovalo podle tehle tabulky?
Kdyz to napises takhle, tak to evokuje odpoved ze bych jel stejne, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze to k vyssi agresivite stejne povede. Kdyz se vratim k Nissmovi, minuly zavod opet nejel, ja opet dojel v div1 a porad je 6 pozic prede mnou. Zkratka se mu povedl jeden zavod a to staci. Kdybych ho chtel predhonit, budu dost agresivni abych udelal alespon 1 dobry vysledek. Nebude me zajimat bouracka, protoze je dost dalsich zavodu, kdy muzu svoje nedojeti napravit. Naproti tomu soucasny system nahrava stabilnim vykonum, takze se snazim jet max. ohleduplne a nezaplest se do zadny havarie. Rozhodne se mi to zda lepsi, nez aby vsichni prasili, byli nastvany jak jsou zavody agresivni, samej protest atd.
Ale presto se mi tvoje bodovani dost libi, akorat bych rekl, ze je dobry pro nejaky vyuziti profi jezdcema, tim myslim pro ligu kde se jede jen na vysledky a ne masove pro zabavu. Dost lidi nema jeste takovy zkusenosti se soubojema a je potreba je vest spis k pravidelny ucasti, cisty jizde a stabilnim vysledkum nez k pokusum prorazit se polem dopredu, staci kdyz to vyjde jednou a hned jsem "slavnej" - tot muj nazor.
jeden z duvodu proc sem se rozhodl udelat ALTP
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote