View Single Post
Old 15.11.2005   #3
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

tak tedy dobrá ...

Kvali:
?as který jsem zajel byl na moje pom?ry pom?rn? slušný, i když cca 0,3 sec za PB a doufal jsem, že bude sta?it na superpole. Omyl . 11. plac.

Závod 1:
Po startu dobrý, žádná významn?jší kolize, sem tam škrábanec na laku, kdo by se o to zajímal. B?hem závodu spousta souboj?, rozhodn? dramati?t?jší pr?b?h než Round 1 p?ed 14ti dny. Nakonec jsem uhájil 9.pozici p?ed DMichlem a t?šil jsem se na druhý.

Závod 2:
Start z 9. místa, celkem nic moc. B?hem T1, šikany (T2 a T3) a T4 jsem dostal nafackováno ze všech možných stran (domnívám se, že z mojí strany nezavin?n?, ale kdo ví ...). Po všem tom škubání volantu ze strany na stranu a snaze nevylet?t z dráhy jsem pak šel do T5 o n?co d?ív než jsem m?l v úmyslu a myslím, že sem tam n?koho trochu p?iv?el, za což se omlouvám. Spousta zajímavých souboj? jako v prvním závod?.
Celý dnešní ve?er mi pokazil nájezd do 19. kola. P?i pr?jezdu cílovkou jsem byl v záv?su za Williamem a z vnit?ku jsem ho zkusil vybrzdit. Bál jsem se, abych ho nesejmul, ale nakonec to bylo ješt? horší, trefil jsem DMichla, ?ímž jsem mu pokazil záv?r závodu a sebral šanci na lepší umíst?ní a sob? si totáln? pokazil náladu. Byla to moje hloupá chyba a DMichlovi se znovu omlouvám.

Celkov? byl ve?er mén? povedený než ten minulý co do výsledk?, zato o mnoho dramati?t?jší pr?b?h závod?.

Záv?rem snad ješt? znovu zmínka o pravidlech a pr?b?hu závod?:
- to že se za?íná pozd?ji má (z mého pohledu) objektivní d?vody. všechno d?lá Nitemare ve volném ?ase a i když se to Powderovi (ani Chaosovi - sorry, že si t? beru do huby) nelíbí, celkem situaci chápu a v??ím, že se nakonec upraví
- to že ú?astníci závod? nerespektují pravidla, stokrát opakovaná a znovu a znovu omílaná a p?ipomínaná, m? absolutn? nasírá. Agarash jako admin mi dá jist? zapravdu. Jsou lidi, kte?í si hned po dojezdu musí vym??ovat dojmy bez ohledu na to, že závod stále probíhá a chat je zakázaný. Jsou lidi, kte?í musí kecat p?i ?azení na startovní rošt a zdržovat. A jsou lidi, kte?í se registrují do ligy, p?ihlásí se k závodu, potvrdí ú?ast, vytvo?í skiny ..... atd..... a p?esto jsou schopní se ptát na jak dlouho se jede, co bude po kvalifikaci a co znamená superpole. Kdybych to nevid?l, nev??il bych.

Pokud jsem poškodil ješt? n?koho krom? DMichla, srde?n? se omlouvám.

Zárove? musím vyzdvihnout sportovní chování Peeta.cz, který m? v 1. závod? vybrzdil v T1, ale byl trochu delší, ?ímž jsem si zatá?ku nepatrn? protáhl. I když k ni?emu zvláštnímu nedošlo a klidn? jsme mohli pokra?ovat, p?ibrzdil a pustil m?. Klobouk dol? a víc takových jezdc?.

Petr CGY
Petr CGY is offline   Reply With Quote