View Single Post
Old 16.10.2014   #948
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Za mna prve dojmy vyborne. Trento je sice len cisty import z nkp, ale aj tak je radost jazdit tam. Spa je na tom vyborne, krasne prostredie a vyborna optimalizacia. Grafika je mierne vylepsena efektami a mam pocit, ze to ide este plynulejsie ako predtym (R9 270X).
Fyzika pneu je fajn, testoval som iba flat spotting a ten funguje spravne. Mal som pocit ze so 458 sa mi lahsie "driftovalo" ale skusal som to kratko.
Damage model ako taky je pomerne slaby, zrejme kvoli licencnym podmienkam si nemohli dovolit velku destrukciu. Na druhej strane dobre funguje poskodzovanie motora a prevodovky. Mrzi ma akurat, ze Lotus 98T uz nezvlada jazdu so 100% tlakom turba
Giulietta je fajn auto, konecne trochu vykonnejsie fwd a bez turba, na Trento vyborne.
Nove zvuky su tiez fajn, rozdiel je hlavne pri Cobre, ta znie asi najlepsie, ale na zahodenie nie je ani 458 GT2.
LaFerrari je prekvapenim, je to neuveritelne rychle auto, funguje hybridny system (aj s animaciami na displeji v kokpite) a ovlada sa mi lepsie ako Huayra.
Viac som toho neotestoval, dnes asi budem jazdit iba Trento, takze tiez moc nepokrocim
Logical: Tu sa to riesi, snad to daju dokopy predtym ako dorazi moj DK2 http://www.assettocorsa.net/forum/in...-how-to.15808/
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 16.10.2014 at 11:40.
GothaR is offline   Reply With Quote