View Single Post
Old 29.5.2014   #833
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Konecne som vyriesil moje problemy s nizkym fps a celkovo viacmenej nehratelnostou AC aj kvoli dlhej odozve volantu v hre.
Robil som maly test a zistil som ze trva az 0.136 sekundy kym sa pohne volant v hre po tom ako ho pohnem v reale. To sposobovalo, ze bolo takmer nemozne vyrovnavat akekolvek smyky.

Potom mi Superobo poradil nech si v Control panel/nvidia/manage 3D settings nastavim hodnotu "maximum pre-rendered frames" na 1 (defaultne tam bolo, ze o tom rozhoduje hra samotna)
a este k tomu som vypol vsync, co mi znizilo odozvu volantu v hre na cca 0.057s a fps mi teraz chodi aj k 120-140, co predtym velmi casto padalo pod 60.

Pisem to tu preto ze to hadam niekomu so slabsou masinou moze tiez pomoct. Ja som o takej finte v nastaveniach grafickej karty nevedel a neveril som ako velmi to pomohlo.
Zkus si updatovat na posledni nvidia drivery (337.88). Pokud mas slabsi cpu, tak by ti mohly hodne pomoct. Moje gpu (760) bylo vytizeny na 80-90% a cpu (i3) se potilo, s novyma driverama se cpu nudi a gpu jede na 100%, takze cca 10-20% vyssi fps. V team fortress 2 vyletelo fps dokonce 2x.

Btw jak meris ten display lag? Mas nejakou high-speed kamerku?
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 29.5.2014 at 12:14.
Logical is offline   Reply With Quote