Thread: iRacing
View Single Post
Old 4.3.2014   #657
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Zdravím starou LFS partu!!

Jen dávám v?d?t, kam jsem se p?ed lety zdejchnul. Ona je to vlastn? taková úsm?vná historka, protože když iRacing za?ínal, tak jsem se ?adil k jeho nejzarputilejším odp?rc?m. Kamarád mi nabídl promo kód na m?síc zdarma a já ho ani necht?l. Pro? ztrácet ?as s n??ím, co pak stejn? stoprocentn? hrát nebudu. Ani nevím, jak m? p?ekecal, ale s nelibostí jsem do toho nakonec šel. No a dopadlo to tak, že po prvním dni v iRacingu už jsem se k LFS nikdy nevrátil.

Te? co jsem zjistil. Laserem naskenované trat? nemají konkurenci. A iRacing je opravdu drahý. Respektive kdo to bere jako hru, tak to je drahá hra. Kdo to bere jako závod?ní, které je virtuální, tak to zas tak strašné není. Multiplayer je neskute?ný a díky cen? to jezdí lidi, co o to mají opravdu zájem (za 4 roky jsem nepotkal jediného wreckera). To spole?n? se systémem safety ratingu znamená, že až na výjimky každý oby?ejný závod "na publicu" má úrove? srovnatelnou s 1. CZ LFS ligou, akorát že iRacing d?lá všechnu administrativu automaticky.

Poslední dobou jsem se k tomu sice nedostal, ale zase za?nu jezdit. Te? je jasná volba RUF, tak t?eba se tam potkáme


Video pro tenhle týden od stabize
http://www.youtube.com/watch?v=IMSqq...VpItSA&index=2
Zefram is offline   Reply With Quote