View Single Post
Old 2.3.2014   #655
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

bavorak: Nebyl ?as Respektive ne tolik, aby se vyplatilo p?id?lávat volant. Proto jsem vynechal i challenge, dát ?as po 5 kolech je o ni?em.

Te? jsem si ale zkusil po 1,5 m?síci AC s pro m? n?kolika novinkami najednou a jsem velmi mile p?ekvapen. Nurburgring GP + McLaren GT3 + odem?ení AI.. Graficky to vypadá super, dal jsem si 11 McL GT3 + 11 Z4 GT3 + já a pohybovat se v takovém poli je pastva pro o?i. P?ekvapilo m? fps na mém postarším stroji, 35-45 v pr?b?hu celého závodu, problém je akorát v T1, kterou musím jet venkem. Pokud se tam zaseknu v n?jaké schrumáži, spadne to klidn? na 3 fps, mám tam CPU varování o vytížení nad 95% a po pár p?ískocích s naprosto neovladatelným autem kon?ím v?tšinou n?kde na konci ?elem ke svodidlu. Ale když se ta T1 šikovn? projede, tak to jde s menším fps dropem stále ?iditeln? a pak už je to ok. AI nejen že do m? záke?n? nebourají, ale n?kolikrát m? i p?edjeli p?kným manévrem, prost? jsem si závod užil. Jestli online sníží nároky na výkon (nebudou se muset po?ítat AI), tak to možná budu moct provozovat i na sou?asném železe.

Nová formule je taky fajn, mám tyhle rychlejší radši, i když na single seatery obecn? v?bec nejsem. Trochu mi p?ipomn?la KS2, mojí nejoblíben?jší z nKP, vlastn? jedinou formuli, s kterou jsem jezdil opravdu rád (bráno ze všech sim?).
Pablo is offline   Reply With Quote