View Single Post
Old 24.11.2013   #314
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ryko diky za odpoved. Teraz som na pochybach...ja som bol uz skoro jasne rozhodnuty pre ten porsche lebo sa mi hrozne paci hrubsi veniec (lebo mam velke paprce ) a nastavitelne pedale. Teraz mam zas dilemu, ci G27 alebo Fanatec. Urcite nechcem investovat take peniaze, co treba na T500. Neviem ci by som to vobec docenil.

Odisli pedale ale DFGT volant ma uz tiez hneva tym aky je hlucny a tiez uz obcas neposlucha (hlavne tlacitka pod volantom...viem ze sa to da vymenit za par centov ale ... po 5 rokoch uz by to chcelo celkovo zmenu k lepsiemu)
Urcite samotne pedale za 250€ nie...som stale student takze treba ist "low budget"

Inak ako je to s H-ckom na G27? nekazi sa? lebo ja si pamatam ze na G25 boli problemy ze sa po nejakej dobe tak vyjazdilo ze prevody nezostavali tam kde maju byt..neviem ci tento problem u G27 poriesili.

O tom ktory z dvojice G27 a porsche je pomalsi to neviem, ale je pravda ze mat moznost rychlejsich korekcii je dobra vec....este poguglim co hovoria ludia...
Quote:
Originally Posted by Ryko (PM)
Akurat som zabudol napisat ondrejkov nazor. Ale jeho odpoved bola jasna - GT3 RS V2 jedine v pripade, ze hras aj na konzole (kedze ma moznost menit nastavenia priamo na volante) a ak ho budes napevno kotvot na kokpit... Inak on daval prednost G27. Jemu podla vsetko tiez az tak velmi nevyhovoval remenovy pohon volantu... ale sto ludi sto chuti, dnes ma remen uz aj T500 aj Clubsport Wheel, ale asi v trosku kvalitnejsom prevedeni ako bol na dnes uz starsom volante GT3...
No to uchytenie je tiez dost dolezite pre mna...ja hlavne volant stale prichytavam a zas odmontovavam, takze zas + pre G27

Ramenovy pohon neviem ake ma vyhody/nevyhody...nikdy som to na "vlastne ruky" neskusal

Len sa mi nechce verit ze Fanatec ma vyznam fakt len pre konzolu v porovnani s G27
bavorak is offline   Reply With Quote