View Single Post
Old 11.11.2013   #363
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Má v?bec smysl pomýšlet o koupi, když mám Athlon II X3 455 a ATi Radeon HD 5770?
http://www.assettocorsa.net/hardware...-requirements/

HD3870 minimum, takže by ti to m?lo utáhnout.
Detaily se dají osekat a pak to vypadá jako každá jiná hra která je zpomalená shaderama a leskne se tra?. Maximum detaily to asi ne. A zatím se neví jak moc budou padat fps p?i plném roštu ale s t?mi detaily aut a shaderama to bude asi slušná nálož.

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Mohl by mi to n?kdo koupit, když mu pošlu peníze a popsat postup od steamu až do finále ??
Dá se ud?lat platba p?evodem ??
Steam. Tam by t? to m?lo provést koupí. Každopán? nainstaluješ Steam, zaregistruješ se a potom si to tam koupíš. Pravd?podobn? budeš akorát pot?ebovat peníze a platební kartu se kterou m?žeš platit po internetu. To? vše. Hra je p?ímo pro ten ú?et na steamu ve kterém jí koupíš. Tak jako máš ú?et na LFS tak budeš mít ú?et na Steamu jenom si tam m?žeš t?ch her koupit více když chceš.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Moje pocity z AC: spica! Vyborna fyzika, pocit z jizdy, FF, grafika i zvuky.

Stejne jako u LFS mam pocit, ze presne vim, co dela ktery kolo. Navic je krasne citit, ze po necem jedu. Neni to takovy umele hladky. Obrubniky jsou citit tak akorat, abych vedel, ze beru obrubnik a nervalo mi to stul. iR je v porovnani s timhle simulator hrbolu, u kteryho je sila zataceni skoro uplne schovana za hrubou silou drncani a poskakovani.
Dalsi obrovskej rozdil od iR, kde se snad s zadnym setem neda zbavit nechutnyho off-throttle oversteeringu, je tu prijemny zkouset jet s autem na hrane. Nejdriv jsem to nemoch urvat vubec. Pak jsem prisel na to, ze jsem kuli iR zmenil jizdni styl na "prilis opatrny najezdy" a da se to pri brzdeni urvat raz dva a stejne tak se to ale da jet takovym tim smykem, pri kterym clovek jeste neztraci cas.

Lagy v nastavovani rizeni v menu vidim taky, ale na trati vubec.
Sem tam se najdou nejaky chybky, ale na to, ze je to beta, je jich troska a jsou nevyznamny. Podobne jako statni to taky neberu jen jako betu.

Spojka opravdu funguje divne a vlastne ji tak nejak nemusim pouzivat vubec, dokonce ani s manual H-ckem.

Ano, aut a trati je zatim malo, ale i s tim malem si vystacim nekolik mesicu. Ja mam jasnou novou jednicku mezi simama.
O té spojce už jsem toho ?etl dneska více, bohužel. Opravovat a p?idávat toho mají dost.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Dneska som na nemeckej dialnici predbiehal suv (na styl americkeho pick-upu) cele polepene assetto corsa napismi a tahal v privese nejake auto (zial som nevidel ake)...ale myslim ze to je dostatocny znak toho ze treba po dlhej dobe zapnut steam a kupit
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote